Het is niet mogelijk om je te verschuilen achter deze AV, althans dat is mijn mening. Stichting Zajebista was op het moment van posten van de laster geen member van dit forum.
Ondanks dat wij WHT op de hoogte gesteld hebben van de laster werd er hierop geen enkele actie ondernomen en zelfs geen reactie gegeven. Mijn registratie op het forum is de oorzaak van de geposte lasterpraat.
Overigens om terug te komen op de schadebepaling: contracten zijn per jaar, 2100 euro is de aantoonbare winstderving plus daarbij komt natuurlijk nog immateriele schadebepaling.
Als men denkt dat de rechtbank in Nederland alles toestaat en ontzettend coulant is tegen partijen die tot eigen gewin anderen in een slecht daglicht stellen, dan denk ik dat je toch een slecht beeld hebt van de Nederlandse rechtspraak.
Ik denk dat WHT en zijn moderators harder moeten optreden tegen Personen van bedrijven die andere partijen in een slecht daglicht stellen op het forum. Dit is eenvoudig gesteld niet gepast.
