Dit is eigenlijk geen concrete uitgekristalliseerde suggestie, maar meer een idee waar ik mee speel. Ik zie de laatste tijd vaker topics die geopend worden onder de noemer 'advies vragend' of 'andere waarschuwen' waarbij naam en toenaam en situatie inclusief alle frustratie even op tafel gegooid worden.
Voorbeelden hiervan:
http://www.webhostingtalk.nl/showthr...threadid=50050
http://www.webhostingtalk.nl/showthr...threadid=54255
http://www.webhostingtalk.nl/showthr...threadid=55149
Aan de ene kant vind ik dat je als bedrijf je zaakjes zo goed op orde moet hebben dat er geen reden is tot klagen, anderzijds is dit forum nooit bedoeld om willens en wetens bedrijven af te branden. Tegen negatieve kritiek is het heel erg lastig te weren, hoe goed je je best ook doet. Er zal altijd een zweem van narigheid achterblijven.
Natuurlijk zijn er sommige gevallen waarbij rekeningen keer op keer bewust niet betaald worden en dat er steeds weer ISP's en klanten door gedupeerd raken. In zo'n geval kan ik me voorstellen dat je elkaar oprecht waarschuwd, in andere gevallen is het gewoon een frustratie die geuit wordt en waarmee een bedrijf willens en wetens als enige doel schade wordt berokkend.
Moet àlles maar kunnen of is er een grens aan vuile was die je zomaar buiten kan hangen? Hoe denken jullie hier over?

Likes:


Quote