Ik kon het niet laten om dit te posten en moet dit even kwijt. De laatste drie posts deden de spreekwoordelijke emmer overlopen.
Kan iemand mij misschien uitleggen wat hier aan de hand is? Drie posts over gezeur over punten? Als ik het goed begrijp vinden een paar mensen dat ze ten onrechte punten hebben gekregen. Ik ben het met Carl, RobbertC en anderen eens: Laat ze het lekker zelf uitzoeken via de pm.
Misschien is het een goed idee een post te openen om waarbij iedereen zijn mening kan geven ter verbetering van de kwaliteit van dit forum. Naar mijn mening is het forum de laatste tijd steeds slechter geworden. Ik merk zelf dat ik het eerst zeer interessant vond om op WHT rond te surfen, maar door allerlei vervuilingen kijk ik nu af en toe op het forum en antwoord ik zelden op topics. De harde kern die in het begin goede onderbouwende antwoorden gaf, is tegenwoordig ook steeds minder te vinden op WHT. Het forum wordt onaantrekkelijk. Hopelijk kan hier iets aan gedaan worden en komt deze ontwikkeling tot een stilstand.
Een goed forum is niet alleen een kwestie van een streng moderatorbeleid, maar ook van de mentaliteit van de leden van WHT.

Likes:

