Helaas nog steeds onjuiste iconen bij pms
Helaas nog steeds onjuiste iconen bij pms

Ik zie dat het topic 5 pagina's bevat, maar ik kan niet op de 5e pagina komen. Niet via nieuwe berichten, via een link of gewoon op "5" drukken rechtsboven in.
http://www.webhostingtalk.nl/webhost...-layout-5.html
ik zie je bericht nu toch echt op pag 5 staan
En ik kreeg een pm dat ik een nieuwe like had gekregen (van een maand terug :P )
@Mikey, ik was dat alweer vergeten.
@WebMeso, wat? Je ziet de laatste post toch wel?
Laatst gewijzigd door Domenico; 08/11/11 om 16:17.

Nee, Rez en Dominico.
Ik heb net in en uitgelogd en kan met geen mogelijkheid op pagina 5 komen. Wel als ik uitgelog ben en heb het net op IE geprobeerd en daar kom ik ook op pagina 5, maar met FF niet. Vaag!

Even een test voor signature.
Ik wil wel graag per default het aantal posts van iemand zien + rapporteer knop/link
Klarned Managed hosting Hosting, optimalisatie & debugging door WP Core developers![]()
@Ramon, de raporteer link gaat verplaatst worden.
De keuze om zo min mogelijk te laten zien is bewuste keuze geweest om de hoeveelheid 'white space' bij vooral korte posts te verminderen. Iedereen wil het graag anders en er zou zelfs een user selectable versie geprogrammeerd kunnen worden maar ik denk dat dit een beetje een overdreven functie is.
Zelf mis ik nog de datum vanaf wanneer de gebruiker lid is dus ook die moet nog worden toegevoegd.

De mouseover van de Like knop is fel rood. Dat gaat tegen m'n gevoel in - dat zou juist eerder groen moeten zijn
Geen idee of het al gepost was:
Verder ziet het er goed uit.Bedankt voor het wijzigen van je profiel, $bbuserinfo[username].