Hoi moderators/ beheerders,
Mijn ervaring hier op webhostingtalk.nl is als je een moderator/ beheerder een pb stuurt met een bepaalde vraag, of een aanbod wat je denkt dat wel leuk is voor hun, al dan niet te maken hebben met het moderatorsschap is dat je lang niet altijd een pb terug krijgt. Ik vind dit wel een verbetering waard. Uiteraard weet ik ook dat jullie zeer veel pb's binnen krijgen met allerlei vragen en dergelijke en dat jullie het heel erg druk hebben.
Zo weet je bijvoorbeeld niet waar je aan toe bent, of bepaalde dingen nou wel mogen bijvoorbeeld, of juist weer niet mag.
Of weet je niet of ze er nou wel interesse in hebben of geen interesse in hebben.
Verder zou ik het handig vinden als de reports die je eventueel doet dat die bij je postvak uit komt te staan. Zo kan je makkelijk nakijken achteraf of er wat gedaan is aan een bepaalde melding ja of de nee.
Ik meld wel bijna niets aangezien ik hier ook niet echt actief ben, maar zou wel een handige optie zijn.
Ik weet echt na verloop van tijd niet meer welk topic je gemeld heb ja of de nee.
Ik moet er ook bij zeggen, dat er uiteraard ook moderators/ beheerders aanwezig zijn die wel netjes hun pb's beantwoorden. Ga ook verder absoluut geen namen noemen met wie ik de ervaring heb die het niet beantwoorden.

Likes:


Quote
