Mee eens MMai, intern ook al besproken dat dat niet verstandig is geweest en daarvoor ook mijn excuses.
Likes: 0

Mee eens MMai, intern ook al besproken dat dat niet verstandig is geweest en daarvoor ook mijn excuses.
De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
100% mee eens.
Heeft niemand hier marketing en reclame boeken doorgelezen?
Je moet serieuze prospects redenen geven om je direct te contacteren, zo kun je een veel persoonlijkere band opbouwen met je prospect, wat natuurlijk een eventuele verkoop bevorderd.
Het is marketing technisch gezien juist een goed idee om een onderdeel van je dienst onderhandelbaar te maken, door bijvoorbeeld persoonlijk contact op te laten nemen door de prospect, hiermee zie je ook direct wie er echt interesse heeft in de aangeboden dienst.
Persoonlijk vind ik dan ook dat er niets mis was met de aanbieding.

Mogelijk moeten de regels voor aanbiedingen iets versoepeld worden. Dan kunnen dergelijke problemen in de toekomst voorkomen worden.
Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.
Elk gerapporteerd bericht kan je nagaan als een mod dit al heeft opgenomen en wat ermee gebeurd is. Dat de uitleg daar niet altijd ellenlang is is normaal, de mods hebben ook nog andere zaken te doen. Als je echt uitleg wil over een report, kan je nog altijd een PM sturen.
Je gerapporteerde berichten + uitleg kan je hier vinden (onderste link):

En hopelijk verdwijnen nu ook de dolken in je rugIk denk dat dit een mooi einde is aan het topic.
Denk ook niet dat er echt iets mis was ermee, maar ik denk dat het eerder ging over het verschil in behandeling tussen een MOD en een bezoeker en nog wat andere opgekropte zaken die ik eerlijk gezegd niet goed kon volgen.
Zoals ik ook al eerder zei .. net zoals een MOD een vergissing kan maken kan ook een gewone bezoeker een foutje maken. Beetje begrip van beide zijden en alles komt ok.
Weet ik .. ik zeg ook niet dat het moet maar het was een voorstel of idee waardoor het beter zou gaan. Misschien kan men wel voldoende mods vinden die geen interesse hebben in het posten van aanbiedingen ? Tenslotte zal WHT wel eens een klant met zich meebrengen maar het is niet dat je er van gaat kunnen leven.
Ik heb trouwens al gemerkt dat er ook klanten van WHT komen die niet op een aanbieding komen (99 van de 100 zijn trouwens low low low budget waarop je 0.001 cent winst maakt) maar gewoon op de manier waarop je hier antwoord en dingen post.
Laatst gewijzigd door AlfaHosting; 05/02/08 om 09:22. Reden: Automerged Dubbelpost
Daar zit het hem juist, de aanbieding was niet foutief, alle vereiste data was aanwezig. Stewie had uiteindelijk nog de stroomprijs vermeld nadat dit gevraagd was geweest in een reply; en had deze idd nog bovenaan ook bijgevoegd; iets wat andere leden inderdaad niet kunnen. Verschillende leden zullen echter kunnen beamen dat we wel degelijk aanpassingen doen aan de aanbiedingen na een eenvoudige PM wanneer de aanbieder iets vergeten was, of iets duidelijker moet.
Regels opstellen wanneer iets volledig weggehaald wordt en wanneer niet, en hoeveel tijd iemand krijgt om te voldoen aan alle regels is niet eenvoudig, en ze afdwingen al helemaal niet. Het topic van Stewie ging uiteindelijk scheef zitten, en de situatie werd intern grondig besproken. Stewie heeft ondertussen al z'n excuses aangeboden; ik zie niet in wat er meer nodig is.
Het toont aan dat de mods verder ook maar mensen zijn, en dat jullie hier ook rekening mee moeten houden. Al het moord en brand schreeuwen kan misschien in het vervolg omgezet worden in goede voorstellen/suggesties in http://www.webhostingtalk.nl/webhost...s-en-feedback/. Op de laatste mod-meeting werd het topic doorzocht naar items en suggesties van leden, maar we vonden er bitter weinig.

Bijv. 24 uur na melding (maak hem eventueel tijdelijk onzichtbaar voor andere leden, dan zal een mod hem moeten aanpassen en weer open moeten zetten). Stel je deelt dat mee in het topic of per PM, dan kan de TS daar een email over ontvangen (is uit te zetten) en lijkt het mij geen probleem.
Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.
Hier stel je dat de mod dan minimaal binnen de 24 uur na een PM terug moet controleren op WHT. Het gebeurt regelmatig dat ik enkele dagen niet op wht kom, of eens een dagje oversla. Het zorgt allemaal voor veel extra werk, voor een minimaal resultaat; en de regels zijn niet zo moeilijk, er zijn veel verschillende leden die al vele aanbiedingen hebben geplaatst, en die nog nooit op de vingers getikt zijn geweest.
WHT is informatief, gezellig en een marktplaats voor contacten/aanbiedingen/support...
Denk dat WHT best bijdraagt aan de bedrijfsvoering... althans, de concullega's!
En daar zit je dus volledig mis, want de Mods offeren wel degelijk hun tijd op voor WHT.
Ik heb geen enkel belang bij WHT en besteed ook altijd wel 30 tot 60 minuten per dag aan WHT. Mijn vergoeding hiervoor? Hmmm, vorig jaar een paar bakjes koffie, een biertje, een broodje kroket, een WHT mok en een flesje champagne.
Al die verhalen over hoe professioneel Mods zouden moeten zijn, zijn begrijpelijk.
Maar feit is dat we dit allemaal belangeloos tussen onze andere werkzaamheden door doen, en ja, dan gebeurt het weleens dat Mods humeurig zijn, een foutje maken, of wellicht anders hadden gereageerd als ze iets meer tijd hadden gehad.

Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.