Likes: 0

Kijk op je machien en druk dat enge knopje in waarop staat "powerswitch", het zal nieuw voor je zijn en even wennen, maar kan je wel helpen bij je nachtrust.
Is mijn voorstel voor "rechten" systeem nog door anderen bekeken ?
zie: http://www.webhostingtalk.nl/927335-post.html
Laatst gewijzigd door Ramon Fincken; 10/01/08 om 22:53.
Klarned Managed hosting Hosting, optimalisatie & debugging door WP Core developers![]()
Over het algemeen zijn mensen lui, en deze thread is 'lang'.
Heb je toevallig een url van de post waar dat voorstel in staat?![]()
Klarned Managed hosting Hosting, optimalisatie & debugging door WP Core developers![]()

en daarnaast, als je je server uitschakelt dan gaan de klanten bellen en kun je nog steeds niet slapen![]()
tell me about it ...
Dus jij slaapt naast je server(s)?
Verder nog even de opmerking ik zie ook regelmatig newbies komen, een domein of site aanbieden en vervolgens weer af**** omdat hun aanbod crap is, of de prijs te hoog, wellicht voor deze forums ook handig om alleen voor active members te doen?
Klarned Managed hosting Hosting, optimalisatie & debugging door WP Core developers![]()
En je bed?
Het is wel een trend, maar zoveel gebeurt het nou ook weer niet m.i.Verder nog even de opmerking ik zie ook regelmatig newbies komen, een domein of site aanbieden en vervolgens weer af**** omdat hun aanbod crap is, of de prijs te hoog, wellicht voor deze forums ook handig om alleen voor active members te doen?
Onzin. De regels zijn helder, aanbieden wat er gevraagd wordt, en anders niets aanbieden.
Dat er bedrijven zijn die ingaan op bepaalde lage tarieven, is niet de schuld van WHT. Dat heet "vraag en aanbod", het principe van een vrije markt.
Mag ik je erop wijzen dat je zelf offertes plaatst op het door jou geciteerde niveau van enkele euro's per maand? No offence, maar dit klinkt me als de pot die de ketel verwijt dat 'ie zwart ziet![]()

Als niemand iets aanbied zal de TS vanzelf merken dat het niet kan. Probleem is natuurlijk dat er altijd wel iemand is die het gaat aanbieden en er is altijd wel iemand die even wacht op de eerste aanbieder om daar dan weer onder te gaan
Dat kan je toch moeilijk WHT gaan verwijten ?
Ik kan niet ontkennen dat we kleine pakketjes hebben voor kleine prijsjes. Waar ik op doel is de niet goedkope aanbieding die ik geplaatst heb die jij zonodig moest knippen omdat deze duurder was dan de richtprijs. TERWIJL DE TS DAAR OOK OM VROEG.
Als je geen duurdere aanbiedingen mag doen dan zal een aanvrager uiteraard gaan voor de gek die wel zo laag aanbied. Kijk, wij weten wel dat als er geen of maar 1 aanbieding volgt dat het niet uitkan, maar de aanvrager weet dat niet. Die ziet die goedkope aanbieding voor een euro per maand, en denkt "dat is mooi".
Als je in de echte wereld (niet op het huidige WHT dus) een aanvraag doe bij een paar bedrijven, dan krijg je aanbiedingen met uitlopend budget en kwaliteitsniveau. Vervolgens kun je kiezen wat bij je past. Als je hier een aanvraag doet dan krijg je met jouw regels 1 aanbieding van een zolderkamerhost ofzo en heb je geen keus en wordt je er niet wijzer van.
Ah, daar komt de aap uit de mouwOud zeer.
Om het even recht te zetten ('t is volledig offtopic, maar goed):
Ts vermeldt: " -Budget: 20-40 euro p.jaar (mag wat meer, heb helaas weinig advertentieinkomsten)"
Jij: "- prijs is wat meer, 150 euro inclusief BTW per jaar"
Note the difference. Als jij "wat meer" definieert als ca. 350% meer, dan heb je compleet gelijkIk definieer dat niet als "wat meer"; degene die het rapporteerde ook niet.
Overigens staat mijn PB box open; het lijkt me zinvoller dat je per PB contact opneemt ipv. het oud zeer op deze manier kenbaar te maken.
Om er on topic aan toe te voegen:
Lijkt me correct, in dat geval bepaal je ook zelf met wie je in zee gaat en hanteer je daarbij je eigen regels. Echter werkt dat niet op WHT, en dat is al zo vaak gebleken. Je zult er dus mee moeten leven dat er regels op WHT gelden waaraan je je te houden hebt indien je mee wil doen in het spel van vraag en aanbod.Als je in de echte wereld (niet op het huidige WHT dus) een aanvraag doe bij een paar bedrijven, dan krijg je aanbiedingen met uitlopend budget en kwaliteitsniveau.
ik heb afgelopen maand een prijsverhoging van bijna 600% gehad van een niet-budget coloboer die ook hier op WHT actief is, dus zo heel apart is het niet voor de branche hoor...
ik hoef niet mee te doen aan "het spel van vraag en aanbod", waar ik op inhaak is dat er geklaagd wordt over afnemers van goedkope hosting en er wordt geklaagd over aanbieders van goedkope hosting.
het is juist erg goed dat er alleen mag worden aangeboden wat er gevraagd wordt, mijn stelling is alleen dat prijs daar niet bij hoort.