Likes: 0
Ik zou iedereen met een negatieve rep dan resetten anders worden de mensen met een hoge rep weer boos.
Verder vind ik dit systeem wel leuk als iedereen uitgespeeld is tenminste
Kijk maar bij mijn rep. Ik hoef niet 10x afgestraft te worden voor een foutje.
Misschien kun je dat ook instellen zodat mensen voor een foutje niet genadeloos worden afgestraft en de rep bijna niet meer kunnen ophalen.
Dus max 2x -rep per topic oid.
En waar ik me echt enorm aan erger is dat het allemaal maar anoniem is.
Wat is de achterliggende gedachte hierover? Ik zou het gewoon niet anoniem maken. Dat verminderd in ieder geval het kinderachtig spelen.
Maar aan de andere zeide zijn er dan mensen die iemand die -rep geeft willen terugpakken en op alles van die persoon gaan mierenneuken.
Ik hoop dat het iets bijdraagt en verneem ook graaf je mening hierover
Ik denk dat anoniem beter is. Als je zelf bekend wilt maken kan dit ook in het commentaar. Een forum (en bijna alle digitale communicatie) is wel zo onpersoonlijk dat iemand sneller op zijn tenen is getrapt en op 'wraak' zint en dus -rep gaat uitdelen als hij die zelf ook heeft ontvangen wanneer bekend is van wie deze -rep afkomstig is.
Daarom wil ik ook graag een gezicht bij de klanten/partners met wie ik samenwerk, dat creëert veel meer 'goodwill'.
Phreak en Vaplu: jullie kunnen je meningsveschil prima per PB uitvechten lijkt me. Het gaat in dit topic iig. niet over individuele gevallen waarbij het reputatiecommentaar je niet aanstaat.

Dan ga je er weer bij voorbaat van uit dat een klant of TS starter dom is (zie ook de aanbiedingen met vraag naar bv. cPanel en de 'mag het ook DirectAdmin zijn' antwoorden). Ik denk dat ze best zelf wel kunnen oordelen.
Klopt, het zou erbij moeten komen, dan haal je waarschijnlijk de kinderen uit het systeem.
Klinkt een beetje als het echte leven .. een bediende die slijmt bij zijn baas
Een typisch voorbeeld van onzinnigheid, misschien kunnen de mods op één of andere manier wat strenger optreden tegen deze posters ?
Twijfel je daar soms niet aan hier ?
Laatst gewijzigd door AlfaHosting; 25/06/07 om 15:44. Reden: Automerged Dubbelpost
Je vraagt om een reactie, dan krijg je er een!
Ja, daar twijfel ik aan, en ik denk dat ik dat ook al prima in voorgaande posts beschreven heb (praktijk voorbeeld, digitale communicatie creëert een afstand).
En ja ... mijn eerste post in deze draad valt onder de categorie 'twijfel'. Ik had alleen verwacht dat het wat luchtiger uit zou pakken, maar ik had de ernst van de lopende discussie nog niet door.
Niet mee eens, dit moedigt bashing via de reps alleen maar aan. Als jij vindt dat je onterecht negatief bent beoordeeld, zul jij het dan in alle gevallen laten een slechtere post van de beoordeler ook negatief te beoordelen als je deze tegenkomt (zo van, jij hebt nog wat te goed (te min))?
Zoals ik al zei, we creëren digitale afstand, waarbij we gemakkelijker over de zeik gaan, reps zijn dan een uitstekend middel om ons via te uiten.
Laatst gewijzigd door vaplu; 25/06/07 om 16:13. Reden: Automerged Dubbelpost

Of mensen gaan nadenken, of je gaat groepjes krijgen die elkaar continu -rep gaan geven.
Vanmiddag kreeg ik -rep van een jaloerse kiddo. Ach, gewoon boven staan, heb hem even een PM gestuurd en gevraagd naar de achterliggende gedachte....
Het rep systeem moet gewoon blijven draaien zoals het nu werkt, zonder veranderingen. Na een tijdje komt er een mooi evenwicht en zijn de enige die nu zeer actief reputatie geven de nieuwkomers of de wht'ers die graag een beetje controlerende functie willen hebben.
Op ons forum ging het in het begin net als hier, maandje later ging het een stuk beter, een jaartje later (nu) gaat het vlekkeloos![]()
De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

Tja, het verschil bleek dan ook te zijn dat ik -rep kreeg omdat ik mod ben, anders had ik het nooit gekregen
En nee, ik heb de betreffende persoon geen -rep gegeven
Een goede oplossing zou zijn reputatie voor mods gewoon uit te zetten. Niet positief, niet negatief. Een modje is in zeker zin altijd partijdig in een discussie.
Geef het een maandje, dan is het reputatie-geziemel zo weg.
De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
lekker is dat,
Omdat mijn nederlands niet optimaal is zakt mijn waardebepaling omdat ik wel eens een spelfoutje maakt.
Snap niet waarom mensen daar zo moeilijk overdoen, allsof zij echter uber mensen zijn...
En alleen mods kunnen dit doen, omdat de rest niet kan zien van wie het komt. Waarom zou als mod dan 'verhaal mogen halen'? De rest van de gebruikers moet maar aannemen wat er staat.
Van sommige bij mij wil ook wel eens de achterliggende gedachte weten. Al is het maar om zo te weten wat ik fout gedaan heb.
Je snapte mijn -rep blijkbaar niet helemaal.
Het was meer in de zin van, let op met je posts want als mod wordt je er meer op afgerekend. Je zette onnodig veel reclame in je posts en dat liet ik ook merken in reply op je PM.
Hier kunnen we lang over praten, maar ik was bij lange na niet de enigste die die gedachte had kan ik je zo vertellen.
Verder moet dat hele reputatie gewoon uit gezet worden. Het veroorzaakt meer last dan dat het goed doet.
Er wordt misbruik van gemaakt en WHT veranderd in een speeltuin met iedereen die elkaar maar lekker gaat reppen.
Wanneer komen de fotoprofielen en renamen we de reputatie naar kudo's?![]()
