Dat zou bijzonder lastig zijn om te administreren voor WHT zelf, een flatfee tarief per $periode zou dan een betere oplossing zijn. Of wellicht een fee per X reacties.
Vast niet om 3:00 in de nacht. Er is tevens ook geen zekerheid dat men iemand vind om het klusje op te knappen op dat specifieke moment. Verder zijn er nog allerlei andere problemen die dan daarbij komen zoals aansprakelijkheid, toegangsrechten, reactietijd, meten van kennis.
Een business kun je niet baseren op een gok of je al dan niet via een forum een remote hands medewerker kunt vinden als je server downgaat, op het moment van de storing. Dit dien je ver vooruit te plannen en te organiseren.
Voor een hobbyserver maakt het niet veel uit natuurlijk, maar ik ga even uit van een business klant.

Likes:



Quote