Een Mod is een God. Dat is waar. Maar Goden zijn meestal wijs, rechtvaardig en staan daarbij vooral boven de partijen.
Dat mijn actie van burgerlijke ongehoorzaamheid mij een punt zou opleveren was ingecalculeerd. Dat het hoteldebotel een heuse ban werd, wellicht staat er zoiets ergens in de regels maar op mij kwam de reactie nogal overtrokken over. Zeker als ik de motivatie achter deze beslissing lees (zie topic wan-beleid) die ik in het geheel niet herken.
Tot dan toe had ik (zo van ach laat maar) niet gereageerd maar toen wilde ik toch wel even mijn kant van het verhaal kwijt. De werkelijkheid werd niet juist weergegeven en dus schreef ik in nette woorden neer hoe ik de zaken had beleefd. Onverwacht gevolg, alweer een ban!
Maakt niet uit. Knoppen zijn om mee te spelen. Maar waar ik me wel aan stoor zijn Goddelijke opmerkingen die over mij werden gemaakt als 'provocateur', 'uitlokking' of dat ik maar buiten zou moet spelen.
Goden zouden zich niet tot dit niveau moeten verlagen. Tot slot is het jammer dat een echte God nooit een eventueel gemaakte fout zou toegeven.
Dit gezegd hebbende laat ik het verder over aan de zalige, immer rechtdoor denkende 'regels zijn regels' posters.

Likes:

