Hyperspin levert de monitoringservice, en die checkt vanuit meerdere netwerken.
Likes: 0
Hyperspin levert de monitoringservice, en die checkt vanuit meerdere netwerken.
toch wel leuk dat mn uptime word gemeten op een default page van directadmin die op een server van mn registar staat....
In dat geval heeft het ip zoeken geen zin. Kan een beheerder ons van de lijst afhalen?
Waarom staan de eerste 318 op alfabetische volgorde en is de rest daarna in random volgorde?
Of mis ik de sorteer volgorde?
En hoe kom jij eraan?
Trouwens, http://www.sidn.nl klik op deelnemers en je zie een hele waslijst staan.
Vind die uptime monitor een leuk speeltje, maar niet meer dan dat. Wel vervelend dat het linkje nieuwe berichten daar nu weg is. Moet ik weer wennen![]()
Ik denk van mensen die zichzelf hebben opgegeven?
Verder vraag ik me af in hoeverre er auteursrecht op die database ligt. Het gaat inderdaad toch om onze eigen bedrijfsnamen; iets wat overal wel te vinden is..
Maar goed; als ze inderdaad de ispgids database hebben gebruikt, vind ik het natuurlijk niet netjes dat ze het niet even eerlijk gevraagd hebben.
Het monitort 1 website, meer niet volgens mij. Als het domeinnaam het niet doet, krijg je al een failure. En uiteraard heeft een beetje ISP meerdere servers. En vaak zelfs de eigen website op een aparte server.
Heel betrouwbaar is het dan ook weer niet.
Ik weet bijna wel zeker dat die geript is.
ISP GIDS; http://www.ispgids.com/isp/soul-hosting
Xtra-Company vof
www.soul-hosting.nl
Terwijl domeinnaam www.xtrahosting.nl is (foutje dus)
WHT Monitor bevat die fout toevallig ook
Niet echt netjes van Domi...
Laatst gewijzigd door Triloxigen; 14/12/06 om 11:46. Reden: Automerged Doublepost
Checkt die op http, icmp of....?!
Ik denk dat het een beetje nutteloos en onbetrouwbare meting is, hier valt zeer eenvouding mee te rommelen. Laten we er vanuit gaan dat iedereen een redundant datanetwerk en stroomnetwerk heeft, dan hoef je daar in principe nooit een storing in te hebben (al is dat toch weleens anders, maar dat terzijde). Dat betekend dat je enkel nog op de server zelf een storing kan hebben en dan is het vrij simpel: ip waar op gemonitord wordt laat je d.m.v. VRRP, CARP o.i.d. gewoon overnemen door een andere machine als de server een probleem heeft en voila...geen downtime. Indien er op een service (http bijvoorbeeld) wordt getest is het enige extra werk een webserver installeren en aan dat IP-adres koppelen...
Daarnaast vind ik het ronduit asociaal als de database van ISP-Gids/Arnout Veenman is gekopieërd zonder toestemming (en headout geeft met zijn antwoorden wel heel erg sterk de indruk dat dit zo is), in dat geval willen wij hier ook niet aan meewerken en per direct uit de lijst gehaald worden!
Wel grappig zo'n uptime monitor, niks mis mee. Alleen jammer, een keer je server rebooten en je hebt direct 15 minuten 'downtime' te pakken
![]()
Ik weet niet direct als van ispgids komt ..
er missen een paar toch uit de top 25 :d
Maar ik kan natuurlijk mis zijn
AUB ons uit de lijst halen.
Ah ik zie dat de WHT Uptime Database is ontdekt gezien de reacties en de vele nieuwe aanmeldingen.
Ik kan jullie zeggen dat de sites gewoon allen van verschillende publieke sites/lijsten/kvk/wht afkomen en allemaal met de hand zijn ingevoerd dus er is helemaal niets geript. Jammer dat sommigen gelijk moeten gaan beschuldigen en schreeuwen alsof er brand is. Ik zal er verder niet op reageren en de beschuldigingen voor zichzelf laten spreken.
Er zijn inmiddels alweer tientallen aanmeldingen die al zijn toegevoegd of nog toegevoegd zullen gaan worden. Bedankt voor jullie vertrouwen.
Natuurlijk worden hier geen complete netwerken van providers gemonitored (dat mogen jullie lekker zelf doen) maar geeft deze lijst natuurlijk wel een globale indruk. Als je blijft schreeuwen dat je 99.9% uptime levert terwijl je eigen site na een half jaartje op 70% uptime staat is er iets goed mis. Als je uptime beloofd moet je eigen site op zijn minst voldoen aan deze belofte vinden jullie niet?
De lijst geeft de uptime weer van hoog naar laag en als zoals nu nog veel sites op 100% staan gaat het inderdaad op naam (volgorde).
Voor opmerkingen, aanpassingen en toevoegingen -> http://webhostingtalk.nl/sendmessage.php
![]()
Op publiekelijke websites en lijsten geldt nog wel het auteursrecht en databankenrecht. Het maakt niet uit hoe je deze kopieert, handmatig of geautomatiseerd. Echter lijk je daar compleet aan voorbij te gaan. Ik maak daarom ook uit je betoog op dat mijn vermoeden van inbreuk op mijn rechten dus klopt.Ik kan jullie zeggen dat de sites gewoon allen van verschillende publieke sites/lijsten afkomen en allemaal met de hand zijn ingevoerd dus er is helemaal niets geript. Jammer dat sommigen gelijk moeten gaan beschuldigen en schreeuwen alsof er brand is. Ik zal er verder niet op reageren en de beschuldigingen voor zichzelf laten spreken.
Daarnaast heb ik er nooit om gevraagd om hierin opgenomen te worden. Vandaar dat zowel ik als meerdere hier blijkbaar vriendelijke noch dringend verzoeken ons uit deze database te verwijderen.