Beste WHTers,
Bij deze zet ik mijn (web)hostingbedrijf te koop.
Ik ben een eenmanszaak en kan er geen tijd meer voor vrijmaken.
Het bedrijf is ca 3 jaar oud en heeft een 30+ klanten.
Er is in die tijd geen of nauwelijks aandacht aan besteed om klanten te genereren, er is zuiver gelet op het programmeren van de website en het geautomatiseerde proces zelf.
De uitdaging voor mij lag in het programmeren en automatiseren en heeft een website opgeleverd die volledig geautomatiseerd is met alle functies en gemak voor de klant/gebruiker.
Ik maak nu gebruik van het datacenter "NetZone" in Steenbergen.
De hardware en klanten + de website zet ik te koop.
De nadruk is de site, de site is volledig geautomatiseerd op basis van WHMCS inclusief alle modules die nodig zijn, dat betekend dus ook SIDN. Daarnaast zijn er veel aanpassingen aan de standaard installatie gemaakt die de processen sterk verbeteren.
Betalingen worden via iDeaL geregeld of paypal. Automatische incasso middels CLIOP3 bestanden (de standaard voor Nederlandse banken), registraties en aanmaak van domeinen/reseller accounts en VPS is volledig automatisch geregeld.
Wilt U meer gedetailleerde informatie dan kunt U contact opnemen via een PM

Likes:


Quote