50 euro
Likes: 0
50 euro
100 euro
200 euro
Alle kenmerken lezende lijkt het me een bedrijfje wat 'geen onbekende' van ons isWij kunnen je klanten (niet echt geinteresseerd in overname van de naam of de site) painless migreren / over nemen gezien ze toch al bij ons op een server onder gebracht zijn natuurlijk
![]()

225 als je geen leuke bedragen krijgt Roy
250 euro![]()
Zitten we hier nu serieus te bieden voor dat bedrijf.. is toch gekkenwerk..
Beetje meer respect mag ook wel..
precies, dat betaal je er toch niet voor!![]()
ik doe inderdaad vrijwilligers werk (dit weekend weer helpen bij de wereldkampioenschappen)
maar je zult wel bedoelen dat deze persoon ook nog loon nodig heeft voor het intoetsen van die tien pakketjes in het reseller pakket? daar had ik in de berekening al 1500 euro voor uitgetrokken.
serieus bieden of wegblijven svp
Ik weet niet maar het hoogste bod was 250 euro, en nu begint men opnieuw bij 50 euro ?
Volgens mij had de topic starter al een bod van 500 euro per mail. Athans dat begreep ik uit een mail die ik afgelopen week gekregen heb.
Dan zou ik het maar direct aangrijpen als ik hem was want dat is zijn toko met deze cijfers, klanten en marges echt niet waard...![]()
DreamHost.nl Web hosting - cPanel hosting om bij weg te dromen.
Het was inderdaad ook geen serieus bod, maar dat kan ook niet als je de cijfers ziet van het bedrijf!