VPS en gameservers gaan niet samen![]()
Likes: 0
Het is technisch gezien mogelijk alleen vrijwel iedere VPS provider limiteert overmatig cpu verbruik al dan niet vooraf dan wel achteraf.
Gaan prima samen hoor, alleen moet je dan bij de 'enterprise' aanbieders zijn. Dus niet iemand die 3/4 VPS'jes (of meer) per core toelaat. Maar dan zit je al snel aan de prijs van een instapserver. (Alleen dan met de VPS voordelen als een snelle diskset, restorepoints, schaalbaarheid, etc.).
MultiMaak - Voor persoonlijke cadeau's en relatiegeschenken!
Het is niet verstandig. Ook als je niet meer dan 4 VPSen op een machine zet, krijg je nooit de performance die je als gamer wilt zien uit een VPS. Dat zit nu eenmaal in de architectuur van de vps en de games. Tenzij je net-pong wilt hosten natuurlijk. Dit is echter OT, dit draadje mag dicht. De vraagsteller heeft elders al een aanvraag voor vps/dedi gameserver geplaatst.
Dat ben ik niet met je eens. Wat Randy zegt; zolang je voldoende resources houdt zal dit prima werken. We hebben dit intern ook getest enige tijd terug, het is echter financieel niet aantrekkelijk als men één van de nieuwere fps games wil draaien die fysiek veel geheugen en rekenkracht nodig hebben. Een losse gameserver huren is dan vele malen goedkoper.
Ben ik het niet mee eens Savvas,
Wij hebben hier juist weer enkelle voorbeelden draaien van dat het prima wil :P
Maar wat je zecht, zoek wel een VPS waarbij CPU presaties gegarandeerd worden! Zodra je deze deelt met veel andere en geen gegarandeerde prestaties hebt kom je al snel bij lag...
Ik wil net zeggen, als je normaal 4 gameservers op een QuadCore cpu draait (ik zeg maar wat) en je wil zorgen dat deze onafhankelijk zijn van elkaar wanneer er iets misgaat kun je er best 4 Vpssen van maken.
Je kan best wel een GameServer hosten op een VPS waarom zou dit niet kunnen je moet wel kijken wat je VPS te bieden heeft en dit wel genoeg is om een gameserver te draaien (iedereen wil zonder lag)
Ik zou het alleen doen wanneer je een vps hebt waarbij je gegarandeerd word dat je zoveel van het cpu kan gebruiken of wanneer de hele server van je eigen is.
Als je de server met meerdere mensen moet delen kan je last van lag krijgen omdat je de andere mensen op het ene moment meer kunnen vragen van de cpu als het andere moment. Ik zou het niet doen als ik jou was tegenwoordig heb je hele mooie gameservers voor lage prijzen bij een van de betere hosts.
dit heb je nodig voor een gameserver zonder lag:
Intel Dual Xeon, 1.60 Ghz
Apache, php5, mysql, perl, mailserver
700MB RAM geheugen
100mbit verbinding
25GB Hardeschijf
250GB dataverkeer per maand

Ja, een goede mailserver is heel belangrijk voor de performance van CS en BF. De data pakketjes worden namelijk per mail verstuurd naar de gebruiker.
ik heb deze er prongelijk bij gezet had niet gemoeten sorry:P