linux vps software

Onderwerp: linux vps software

Labels: linux, vps
  1. linux vps software

    -Kevin said:

    linux vps software

    Beste whters

    ik ben op zoek naar vps software voor linux.
    (indien mogenlijk met grafiche interface)
    -gebruikers aanmaken (remote)
    -gebruikers bekijken (cpu gebruik en data gebruik)
    -ip kunnen instelle

    heeft uw ervaringen ?
    dan hoor ik die graag van uw
    zou u ook de kosten hierbij kunnen vermelden en de sysspecs enzvoort
    en waar het te verkrijgen valt.

    Bvd. Kevin
  2. linux vps software

    smurf said:
    Wij draaien SWsoft virtuozzo. Ervaringen zijn uitstekend. De eerste weken is de setup wel bijgeschaafd moeten worden maar ondertussen draait het stabiel.

    Prijsindicatie (licentie per aantal VZ per 2 CPU node

    10 VZ per HWnode €650 /node
    20 VZ per HWnode €950 /node
    30 VZ per HWnode €1250 /node
    40 VZ per HWnode €1500 /node
    60 VZ per HWnode €2000 /node
    100 VZ per HWnode €2500 /node

    SWSOFT listprice is +/- 40% durder, prijzen zijn prijzen op basis van prijzen die je bij de meeste resellers van SWsoft bij benadering kan krijgen. Zelf zaten we een stuk onder die prijs omdat we van de gelegenheid gebruik hebben gemaakt nieuwe Plesk en HSPC licenties aan te kopen.

    Virtuozzo managment console: €800 per gebruiker (windows of linux programma waarmee je alles GUI style kan beheren).

    We draaien zelf op 2 filesservers en losse Dual Xeon nodes met veel RAM. Aan de hardware plus licenties waren we een goeie 30K kwijt.
  3. linux vps software

    VinceSTM said:
    grais: VMWare Server?
  4. CharlieRoot's Avatar

    CharlieRoot said:
    1 woord: XEN
    Skynet ICT B.V. - The cause of the problem is: the printer thinks its a router.
  5. linux vps software

    hostlogic.nl said:
    Wat zoek je precies?

    Als ik me niet vergis is Virtuozzo een vorm van isolatie, of wel OS level virtualisation.

    Xen daarintegen komt meer in de buurt van echte virtualisatie (paravirtualisatie), waarbij elke virtual machine een eigen kernel heeft en enkel via de hypervisor in verbinding kan staan met andere VM's. http://en.wikipedia.org/wiki/Paravirtualization

    Overigens is Xen gratis, maar vooralsnog zijn de tools erg beperkt (met name de grafische tools). Daarbij vergt het inrichten van een stabiele Xen omgeving behoorlijk wat kennis en planning waardoor het niet bepaald een out-of-the-box oplossing is. Maar als het eenmaal goed opgezet is werkt het perfect.

    Groet, Nick
  6. linux vps software

    Wido said:
    Ik ben het niet eens met HostLogic.

    Als je de volgende howto er bij pakt: http://www.howtoforge.com/xen_3.0_ubuntu_dapper_drake

    Dan kom je er echt wel uit.

    Verder is Xen erg fijn. Zeer stabiel en goed werkbaar.
  7. linux vps software

    djalken said:
    idd wido, zo krijg je het goed werkend, maar een leuke webinterface voor je gebruikers ontbreekt (maar is zeer goed zelf te maken, als je de mensen hebt zeker)
  8. linux vps software

    hostlogic.nl said:
    Wido,

    Ik weet dat er goede howto's zijn om een stabiele Xen omgeving op te zetten. Ervaring leert mij ook dat er veel valkuilen zijn, daarom wil ik het geen out-of-the-box oplossing noemen, iets wat virtuozzo volgens mij wel is.

    Mijn reactie was meer bedoeld voor het aangeven van de verschillen tussen virtuozzo en Xen, het gaat er natuurlijk om welke oplossing het beste werkt voor de TS.
  9. linux vps software

    -Kevin said:
    virtuozzo en xen leggen niet in mijn budget.

    ik ga voor de gratis wmware


    bedankt iedreen
    Laatst gewijzigd door -Kevin; 24/11/06 om 22:07.
  10. linux vps software

    gjtje said:
    Xen is gratis, Xen Enterprise is "duur". Alleen heeft Xen zelf geen grafische interface, iig nog niet een die redelijk eenvoudig is te installeren, wat VMWare natuurlijk wel heeft.
  11. linux vps software

    -Kevin said:
    wat is nu de beste keus ?
    en het eenvoudigst te instale/mange
    (niet special met interface)
  12. linux vps software

    Freakingme said:
    VMware is denk ik het makkelijkst te installeren. Nadeel van vmware is dat deze een overhead geeft van 30-40%, dit in tegenstelling tot Xen, welke een overhead geeft van niet meer dan 3%.

    Een nadeel van Xen ten opzichte van Virtuozzo/OpenVZ is dat Xen geen geheugen/diskspace kan resellen. Verder is Xen stuk stabieler dan Virtuozzo, vanwege een compleet andere manier van geheugenbeheer.
  13. linux vps software

    Swiftway-UK said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Freakingme Bekijk Berichten
    Verder is Xen stuk stabieler dan Virtuozzo, vanwege een compleet andere manier van geheugenbeheer.
    Zou je dat eens kunnen onderbouwen? aangezien (bijna) alle serieuze commerciele aanbieders met VZ werken, het bekend staat als het meest stabiele en VPS software met minste overhead, althans zo heb ik dat begrepen, maar ik hoor graag een serieuze onderbouwing van je statement.
  14. linux vps software

    Sphere said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Freakingme Bekijk Berichten
    Een nadeel van Xen ten opzichte van Virtuozzo/OpenVZ is dat Xen geen geheugen/diskspace kan resellen.
    Je zou gewoon een growing image moeten kunnen maken hoor wat betreft diskspace overselling.
  15. linux vps software

    Mark17 said:
    vserver
    openvcp

    Kijk eens naar die combinatie (draait hier zeer stabiel en in productie).
    Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.