-
Weet je zeker dat het afkomstig is van een bestaand e-mail adres (via smtp), ik meen mij te herinneren dat mail() via php en sendmail geen rekening houden met die limieten. Dus als het via een gehackte website of brak php script verzonden wordt zul je daar toch eerst naar op zoek moeten gaan.
-
Het probleem is inmiddels opgelost, het probleem zat in een script welke op de server draaide, deze is verwijderd en nu werkt alles weer na behoren. Ik heb alleen nu een ander mail probleem. Alle uitgaande mail werkt prima, alleen alle mail die naar e-mail adressen op de server worden verstuurd komen niet aan. Er komt ook geen melding terug dat b.v. het e-mail adres niet zou bestaan. Heeft iemand enig idee wat dit kan zijn, en hoe ik dit kan oplossen ?
-
Heb je er ook bij stil gestaan hoe dat spamscript bij jou op de server terecht is gekomen? Vaak wordt dit geupload via exploids in verouderde joomla/oscommerce/etc installaties. Als je alleen dat (geuploade) script verwijderd is het slechts een kwestie van tijd voor je weer dezelfde ellende krijgt.
Een paar aanknopingspunten:
Geldt het niet aankomen van e-mail voor emails zowel voor emails verzonden van extern (bv gmail.com) of ook van locale emailadres (via webmail van je eigen server).
Probeer eens via telnet een e-mail naar zo'n adres te sturen (http://www.wikihow.com/Send-Email-Using-Telnet)
Staat er ergens een vermelding in je eigen logfiles over deze emails?
/var/log/exim/*log
/var/log/maillog
Het ontbreken van een NDR (non delivery report) bij de verzendende partij geeft doorgaans aan dat jou e-mail server de email wel heeft geaccepteerd.