Wij zijn inmiddels voorzien van een prachtig storage systeem. Nu zijn wij ook opzoek naar nieuwere servers , het draait al wat langer en de systemen zijn al wat ouder. Nu wilden wij vooral eens kijken naar blade centers van HP en Supermicro en vooral de eerste sprekten mijn persoonlijk wel aan, omdat die heel actief mee bezig zijn.
Moet hoe is jullie ervaring met blade servers, ze zullen vooral webserver taak en eventueel e-mail taken gaan draaien. Het zal gaan draaien op Ubuntu of SuSE en we willen vooral dat dit gewoon goed en helemaal ondersteunt is. Ik weet dat SuSE geen probleem is omdat HP zit zelf al aangeeft.
Maar nu ben ik opzoek gegaan naar bedrijven die een soort van test omgeving kunnen neer zetten en waar je zelf paar weken mee kan testen. Zijn er bij jullie bedrijven bekent die dit doen en gewoon de spullen in een soort van breuk leen bij je kunnen neerzetten.
Ik hoor graag van mensen die ofwel ervaring mee hebben of een bedrijf weten die dit ons kunnen aanbieden.

Likes:


Quote
