Ik had gisteren een probleem op een RaQ550 server. De load van de server ging behoorlijk omhoog, uiteindelijk zelfs naar 11. Op een gegeven moment reageerde de server nergens meer op. Na een reboot ging het aanvankelijk nog traag maar dat verbeterde snel en de load is nu weer ruim onder de 1.
Ik kreeg veel foutmeldingen van de mysql server, er konden een hoop verbindingen niet tot stand worden gebracht. Naar mijn idee zou het wel eens aan een fout script kunnen liggen. Op de sever staan ongeveer 25 websites, de meeste stellen niks voor. Er zit één website tussen een vBulletin forum met ca. 15K bezoekers per maand (1.896.554 hits). Dit zou de server naar mijn mening goed moeten trekken.
De vraag is nu: Als het een fout script is, hoe kan ik er dan achter komen welk script het is, en van welke website, en heeft er verder iemand nog andere tips om te achterhalen wat de hoge server load heeft veroorzaakt?

Likes:

