Ik heb een vraag over The Horde Project. Een deel van het project is de IMP die de webmail verzorgd. Ik heb deze op het moment werken met authenticatie via de ftp(gebruikers) zodat ook de shellusers zonder hostingaccount kunnen inloggen op hun webmail.
Ik werk met DirectAdmin op de server. Alles werkt perfect op het moment, heb Exim draaien voor de mailserver, Spamassassin ernaast om de spam eruit te filteren, ontvangen en versturen gaat allemaal geweldig. Alleen is er 1 klein minpuntje..
Het is standaard niet multidomain. Nu is er op de DA forums hier genoeg over te vinden, alleen zijn er vaak in dezelfde thread 5 of meer verschillende oplossingen met steeds erachter weer verbeteringen van die oplossing.. erg problematisch dus.
Is het een MUST om LDAP te draaien als ik multidomain wil inloggen, dus iedere gebruiker zijn eigen domein, zijn hier addons voor (voor domein aan te geven bij inloggen bijvoorbeeld), Of is hier ook een standaard oplossing voor met IMAP?
PS. De standaard oplossing van multidomain om het domein uit de HTTP_POST te laten pakken is niet secure aangezien je dan makkelijk vanaf andere domeinen kunt emailen, zoals ook op het DA.Forum is aangegeven!
Avb. Tim

Likes:

