Ja dan nemen we gewoon 5 verschillende root servers voor .nl, dan krijg je een mooie round-robin voor het .nl-domein. Wel zo spannend, je weet nooit wat je krijgt.
Nee hè ;)
Afdrukvoorbeeld
Helaas is onze MS Office licentie gisteren verlopen en kunnen wij Excel niet openen. Er werd contact opgenomen met Microsoft om het probleem op te lossen. Door de slechte weersomstandigheden kan de koerier vandaag niet meer met de licentiekey langs komen. Wij hopen het probleem opgelost te hebben tegen morgenmiddag.
en dan is er weer een verwachting van sneeuw....:) Maar weer een halfuurtje wachten dan.....ik zeg lunch! --> smakelijk
The testing of the work around is taking longer than expected. We will post the outcome as soon as we know it.
Iemand nog een broodje gezond? Lekker!
Maar even serieus, zijn ze er nu al mee bezig? Het is erg vervelend dit... Als we hen nieuwsbericht moeten geloven op de site, zijn ze al bezig, snel gerekend 24 uur?
Ik vraag me af waar al het geld ieder kwartaal heen gaat?
Blijkbaar niet naar capabele mensen en fatsoenlijke apparatuur.
SIDN is toch een stichting en mag geen winst maken?
Lijkt weer up?Citaat:
The maintenance window is closed. All services are now available again. Please accept our apologies for any inconvenience caused.
Of je verwijderd het meteen weer van je twitter. Misschien eerst testen, dan twitteren...
Het staat er toch nog steeds op? bij mij wel iig.
edit: hmm nou is het bericht gewijzigd :p :nono:
High availability??? Die gasten hebben echt hummor...NOTCitaat:
The database is up. We're currently restoring the high availability around the database, after which we'll start the intake test.
Stond een minuut geleden dat het gelukt was, maar bij de volgende F5 was het weer weg ...