Stel er is voor een bijna volledige statische website zo'n 4TB traffic per dag (geen tikfout, 4 terrabyte). Per unieke zou het rond de 10MB zijn.
Logisch gezien kan je dit niet met 1 machine af. Een cluster van zo'n 8 machines zou dit (naar verwachting) wel moeten kunnen.
Maar dan zou er nog 1 zeer belangrijk ding moeten komen, namenlijk de load balancer die het over deze acht machines verdeeld.
Dat is nu de vraag waarop ik een antwoord zoek. Iemand enig idee wat voor soort load balancer dit af zou kunnen afhandelen, en wat voor soort verbinding (fiber waarschijnlijk?) deze het best kan hebben richting een uplink. Deze dient dan *minstens* een continue throuput te kunnen leveren van 1gbit (eventueel minus een paar procent qua netwerk overhead). (liever zelfs nog meer).
In eerste instantie werdt opzich gedacht aan een redelijke server en dan het trunken van een aantal 1000Base-SX kaarten (als load balancer).
Deze zou behalve het verdelen van netwerk verkeer verders niets te hoeven doen.
Maar zijn hier ook oplossingen voor die hier speciaal voor gemaakt zijn?
En ook niet geheel onbelangrijk, zijn er DC's/ISP's die een getrunkte uplink van zo'n 4 of 5gbit leveren (dedicated). En bij voorkeur ook op verschillende lokaties.

Likes:


Quote
Al was het idee om enkel TC en RedBus te gebruiken met een onderlinge ring. Maar hierover waren we inmiddels ook al in bespreking met een bepaalde partij.