Je komt ook wel in redbus binnen zonder id hoor. moet je alleen niet door de weeks komen![]()
Likes: 0
Je komt ook wel in redbus binnen zonder id hoor. moet je alleen niet door de weeks komen![]()
Ok, krijg dan eerst de juiste racks nog open e.d.Origineel geplaatst door NB-Gerd
Het gaat nog makkelijker bij redbus, neem 10 dozen mee vul deze met servers en rij rustig zonder politie achter je aan te krijgen naar huis.
Beveiliging in redbus stinkt behoorlijk.
En met 10 dozen vol servers loop jij niet weg.
Ceph, CloudStack en ZFS consultancy: 42on B.V.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
zwem zwem zwem
Racks openkrijgen lijkt me geen probleem, gewoon een beetje "gezond" geweld gebruiken en opserdepoeps hij is open. De kwestie is alleen hoe kan ik geweld gebruiken zonder dat iemand het merkt! (vooral met al die streamwebcams bij pcxtremeOrigineel geplaatst door Wido
Ok, krijg dan eerst de juiste racks nog open e.d.
En met 10 dozen vol servers loop jij niet weg.)
Haakje maken aan het karretje, dan karretje tussen de deur, en trek.....oops nu is ie openOrigineel geplaatst door Emard
Racks openkrijgen lijkt me geen probleem, gewoon een beetje "gezond" geweld gebruiken en opserdepoeps hij is open. De kwestie is alleen hoe kan ik geweld gebruiken zonder dat iemand het merkt! (vooral met al die streamwebcams bij pcxtreme)
![]()
Is mij nog maar 1x gelukt, gewoon zeggen dat je daar vaker komt dan doen ze nog wel eens de deur open.Origineel geplaatst door svbeek
Je komt ook wel in redbus binnen zonder id hoor. moet je alleen niet door de weeks komen![]()
Skynet ICT B.V. - The cause of the problem is: the printer thinks its a router.
Beetje belachelijk van redbus, voor het zelfde geld ben jij een serververslaafde gemene diefOrigineel geplaatst door CharlieRoot
Is mij nog maar 1x gelukt, gewoon zeggen dat je daar vaker komt dan doen ze nog wel eens de deur open.![]()

Als zelfrespecterend DC zorg je voor uiterst hoge beveiligingen tegen inbraak, diefstal, brand etc., alleen word wateroverlast , en dat in NL!, vergeten... helaas nu dus.
Hoeft niet perse via grond te komen, kan ook via dak naar binnen, of indien het in kelder staat / onder NAP, gewoon via plafond/zijmuren..
Mvg. Rick
Omg![]()
http://hardware.localhost.nl/?ct=nth...3/19inch/4.jpg
Dat is moelijk werken...
He kijk een lucht foto![]()
![]()
Laatst gewijzigd door SebastiaanStok; 28/04/06 om 14:18.
Park The Hosting Manager - your friend in hosting software
haha hijs leuk![]()
Prachtig! Vooral dat water wat uit het gebouw stroomt maakt het hem. Een DIKKE 10 voor Rollerscapes!![]()