willen ook alle andere dorks aka WS haters stoppen met WS te hacken, respecteer de andere spacerenters ook en kloot deze hier niet door!
Likes: 0
willen ook alle andere dorks aka WS haters stoppen met WS te hacken, respecteer de andere spacerenters ook en kloot deze hier niet door!
ik ben idd ook klant bij websspace.com en ik kan me email wer niet lezen etc nu ligt het al een tijd plat en ik vaak dat bij php scripts ineens connection refused staat en van die dingen ik verleng mijn account echt nooit meer daar want ik weet niet waar die gasten mee bezig zijn z zijn alleen verschrikkelijk duur :S en kga is kijken of ik geen geld terug kan krijgen...

Vraag anders even dat ze je op een andere server zetten ?Origineel geplaatst door hxc
2volle dagen plat
Heb je ook al het telefoonnummer geprobeerd dat gemeld staat op de whois van websspace.nl?
Succes ermee!
0484 / 617 . 713 probeer ik constant
mabon downtime was aangekondigd maar duurt wel vrij lang, bovendien is ie al terug online geweest en terug off
serverinstall is verneukt denk ik
Als ik zo zie en hoor dan kun jij er vanuit gaan dat al je data verloren zijn gegaan, tenzij webspace dagelijkse backup heeft gemaakt.
uhm ze gingen backuppen...
is 8u down geweest,
is om 4u vannacht paar uur online geweest terug
nu ik opstond alles weer plat
Ik geloof niet dat conculega's zichzelf actief met dergelijke praktijken bezig gaan houden. Dan zou namelijk het hek van de dam zijn.Origineel geplaatst door hxc
willen ook alle andere dorks aka WS haters stoppen met WS te hacken, respecteer de andere spacerenters ook en kloot deze hier niet door!
Leedvermaak zal er heus wel zijn.
Als de oorzaak bij derden ligt dan hebben ze wellicht iemand lelijk tegen de schenen geschopt.
Laatste keer dat ik weet dat een provider echt plat is gegaan door een aanval was toen Bevelander in De Telegraaf wist te krijgen dat zijn servers hackerproof warenhij wist later te melden dat het om onderhoudswerkzaamheden ging.... Toeval?
nog steeds down
wie helpt me verhuizen
tel nemen ze niet meer op
Die jongens hebben echt problemen.. zie net de plesk placeholder op websspace.comOrigineel geplaatst door hxc
nog steeds down
wie helpt me verhuizen
tel nemen ze niet meer op
Als je een .nl naam in bezit heb dan kan je bij om het even welke andere deelnemer een verhuizing aanvragen. Heb je bijv een .com naam en die elders geregistreerd dan heb je zelf het beheer en kan je ermee doen wat je wil..
zucht
dit zijn de domeinnamen die ik heb
normaal zouden die allemaal op mijn naam moeten staan
+ ik run een phpbb forum waar ik geen setup meer van heb kunnen nemen (+-800gereg. users) +aantal mysql databases
www.hardcoremusic.be
www.killmetwicerecords.com
www.burningfight.be
www.enemyrose.com
www.rollthedice.be
help wanted!
niemand die mij kan helpen?
Bij mij is alles nog gewoon up en niet offline geweest. Ik heb dus ws geluk. Ben wel bezig met het zoeken naar een andere partij, want meneer laat niets meer van zich horen.
Zal denk ik niet meevallen. De .com-domeinen staan niet op jouw naam en de .be-domeinen (denk ik) ook niet.Origineel geplaatst door hxc
nog steeds down
wie helpt me verhuizen
tel nemen ze niet meer op
ik lig bijna 5dagen offline
ik kan daar totaal niet mee lachen
en in die 5dagen nog geen enkel mail, gehad ontelbare keer gebeld naar vast nr en gsm... geen reacties!
iemand die mij hier weg kan halen? offers?