Likes Likes:  0
Resultaten 16 tot 20 van de 20
Pagina 2 van de 2 Eerste 1 2
Geen
  1. #16
    kostprijs bouw website
    geregistreerd gebruiker
    35 Berichten
    Ingeschreven
    14/12/04

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked



    Origineel geplaatst door bdc
    Ik begrijp niet hoe je daarmee uit de kosten komt en er dan nog wat aan verdient ook.

    ...

    Iemand die dit kan voor € 400?

    Bart

    PS: Ik heb zeker nog een hele hoop zaken en bijkomende kosten niet vermeld, maar daar kom je zelf wel op (electriciteit, gebouwen, ..).
    Niet alle bedrijven doen het zo proffesioneel, en ik denk dat de meeste consumenten dit ook niet vragen, tenzij je praat over een groot bedrijf, maar die zal zozo meer dan 500euro aan een website gaan uitgeven...

  2. #17
    kostprijs bouw website
    geregistreerd gebruiker
    403 Berichten
    Ingeschreven
    20/10/03

    Locatie
    Nvt

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: Nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    @bdc

    Je bent iets niet geheel onbelangrijkis vergeten: vooronderzoek.
    Weten wat er in de markt speelt waarvoor de opdracht is zodat je daarop kan inspringen met je ontwerp. Voor een kinderdag verblijf maak je een andere vormgeving dan voor een adviesbureau.

    Daarnaast moet je analyseren hoe de concurenten in de markt staan met de website, en hoe jij de site van de klant beter kan maken dan al die andere anders schiet het nog niet op.

    Verder goed de situatie geschets

  3. #18
    kostprijs bouw website
    geregistreerd gebruiker
    4 Berichten
    Ingeschreven
    21/12/04

    Locatie
    hilversum

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    KvK nummer: 32075853

    Origineel geplaatst door bdc
    [B]Ik begrijp niet hoe je daarmee uit de kosten komt en er dan nog wat aan verdient ook.

    (...)

    Vervolgens heb je een hele boel communicatiekosten, GSM, telefoon, fax, etc. Maar wellicht zal je ook naar je klant toe willen als je het professioneel aan wil pakken:
    - De eerste keer voor een initiatiegesprek.
    - Eventueel een tweede keer om de offerte toe te lichten en nog wat aan te passen. Gelijk kan je dan de nodige materialen meenemen. Al kan je dit natuurlijk voor eenvoudige projecten gelijk in stap 1.
    - Een derde keer om het eerste prototype voor te stellen en toe te lichten. Vindt je klant het maar niets, dan kan je gewoon opnieuw beginnen en zal je nog eens langs mogen gaan.
    - Eventueel een vierde keer om het uitgewerkte prototype voor te stellen. Ook hier is dat afhankelijk van de complexiteit en de vereisten van de klant.
    - Uiteindelijk een vijfde keer voor de oplevering van de website en nabespreking.
    Jeumig, het gaat om een site van 14 statische HTML-pagina's en een formuliertje? Als je daar 5 meetings voor nodig hebt, kan ik me wel voorstellen dat je aan de dure kant zit.

    Er zullen ongetwijfeld mensen zijn die gaan beweren dat dit ook allemaal via electronische weg kan, maar dan ben je volgens mij weinig professioneel bezig. Ik denk dat je de wensen en verwachtingen van je klant nooit zo goed kan inschatten als met een "face-to-face" gesprek.
    Bij dat inschatten hoort ook: inschatten wat een klant verwacht. Als die rekent op 500, 600 euro, en je komt aanzetten met een offerte van 3000 euro met 5 meetings en 10 iteraties, dan is het eind van het liedje dat je heel professioneel bezig kan gaan zitten zijn met het zoeken naar de volgende klant.

    Ik ben het met je eens, overigens, dat je niet teveel kunt verwachten als je het laat bouwen door de gemiddelde 400-euro-bouwer, maar bedrijven hebben niet altijd de ultieme site nodig. Als mijn moeder een autootje nodig heeft voor de boodschappen kan ik haar ook de nieuwste Mercedes of Audi aanpraten. Als ze echter met een Fiat Panda prima uit de voeten kan, waarom dan meer uitgeven? Besteed het geld liever waar het nuttig(er) is.

    Voor topicstarter: ik zou uitgaan van zo'n 1000-1500 euro. Er zijn er wel die voor minder iets moois (of zelfs mooiers) neer kunnen zetten, maar je kunt er van uit gaan dat een gemiddeld bedrijf die niet snel zal weten te vinden.

  4. #19
    kostprijs bouw website
    Quicksolve B.V.
    1.594 Berichten
    Ingeschreven
    11/12/04

    Locatie
    Leiden

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: 27229184
    Ondernemingsnummer: nvt

    ...maar bedrijven hebben niet altijd de ultieme site nodig.
    Dit is denk ik een goed punt, door een kleine website voor bijvoorbeeld 400 euro aan te bieden heb je meer eenmanszaken/verenigingen die toch zeggen; laten we het maar proberen. 400 euro kunnen ze vaak wel missen. Op het moment dat ze de voordelen van een website zien komen ze dan vaak terug met vervolg opdrachten voor bijvoorbeeld een CMS. Ook kan je aan deze websites leuke hostingklanten overhouden waardoor je in de loop van de tijd de goedkope website terug verdient.

  5. #20
    kostprijs bouw website
    Hostingforyou
    510 Berichten
    Ingeschreven
    01/12/03

    Locatie
    Tiel

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 Berichten zijn liked


    Naam: Oscar Pouwels
    Bedrijf: Hostingforyou B.V.
    Functie: CEO
    URL: www.hostingforyou.nl
    Registrar SIDN: ja
    ISPConnect: Lid
    KvK nummer: 54433606
    Ondernemingsnummer: nvt
    View nl.linkedin.com/in/opouwels's profile on LinkedIn

    als je zelf al een ontwerp hebt dan heoft het niet zoveel te kosten, denk aan 14x 45,- = 630,-

Pagina 2 van de 2 Eerste 1 2

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics