lol
Afdrukvoorbeeld
lol
Oke, hier kan niemand iets goeds over zeggen. Toch prachtig dat dat op dit moment moet gebeuren ;)
Hm, meteen even naar kijken.
Inderdaad klanten zijn liever lui dan moe. Wat is er mis met een info mailing naar je klanten toe? En waarom reageer je regelmatig negatief op mijn posts?Citaat:
Origineel geplaatst door Kurtje
Tuurlijk, klanten zijn liever lui dan moe .. pff wat een onzin.
server down....
Dat is nou een reboot.Citaat:
Origineel geplaatst door sity webhosting
server down....
Serieus, je kunt wel door blijven zagen en ik kan ook nog wel een paar keer proberen om hier iets serieus' over te zeggen, maar echt;
http://upload.talk2.nl/files/157526roomofcare.jpg
Webhostingtalk.nl is _niet_ bedoeld voor mensen die geen enkel verstand hebben van hosting/ondernemen noch voor mensen die zich niet goed verdiept hebben in het bedrijf waar zij diensten afnemen, alvorens dit daadwerkelijk te doen. Het leven gaat door, mijn god, iedereen hier doet alsof de wereld stilstaat wanneer je hosting pakket van een euro niet langer 'naar behoren' (wat dit ook moge zijn) functioneert.
Hier is een aparte klaagbaak voor; www.webhosters.nl.
Het niveau hier, absurd.
Volledig eens met je post.Citaat:
Origineel geplaatst door Cybafish
Het niveau hier, absurd.
De laatste maanden is enig niveau inderdaad ver te zoeken. :(
Ben het ook eens met Cybafish.En helaas ook met hetgene dat het niveau hier de laatste tijd nogal aan de lage kant is.Het aantal posters kwa ervaren bedrijfsleiders en mensen met ervaring in deze branch is afgenomen,en het aantal noobs toegenomen.Nu hoeft dat geen probleem te zijn,maar helaas is dat momenteel wel het geval.
Omdat ik het er niet mee eens ben. Als mijn klanten niet naar het nieuws willen kijken prima, ze krijgen de kans. Dat ze het niet benutten is niet het probleem van de webhoster. Nog even en we moeten ze allemaal opbellen dat we updates gaan doen? Voor die prijzen klikken ze maar een keer op het nieuws hoor.Citaat:
Inderdaad klanten zijn liever lui dan moe. Wat is er mis met een info mailing naar je klanten toe? En waarom reageer je regelmatig negatief op mijn posts?
Maargoed, niet ERG ontopic dit.
Een e-mailtje als service vind ik vrij normaal. Zeker als de sites ofline gaan. Je kan de klant niet verplichten 3 keer per dag de nieuwsrubriek op je website te bekijken.Citaat:
Origineel geplaatst door Kurtje
Omdat ik het er niet mee eens ben. Als mijn klanten niet naar het nieuws willen kijken prima, ze krijgen de kans. Dat ze het niet benutten is niet het probleem van de webhoster. Nog even en we moeten ze allemaal opbellen dat we updates gaan doen? Voor die prijzen klikken ze maar een keer op het nieuws hoor.
Maargoed, niet ERG ontopic dit.
De klant mag lui zijn want de klant is koning. Moet dus in de watten worden gelegd. Veel aaien ook.
Iets waar de hosting wereld niet altijd even goed in is. Getuige ook dit topic.
Ik vind dat je je daar als klant niet druk om zou hoeven te maken. Je neemt een produkt af waar de "toeschouwers" nooit iets van te zien krijgen, want er staat een site op (althans dat is de bedoeling). Je gaat als klant dus niet voor de lol de website van jouw webhoster zitten bekijken. Je neemt een produkt af, maar verder wil je er niets mee temaken hebben. Het is de taak van de webhoster om de klant up to date te houden over zaken die de klant (kunnen) treffen. Zoals (ongeplande) maintenance, storingen, etc etc. Je kunt niet van de klant verwachten dat hij dat zelf bij gaat houden. Je moet wel hart hebben voro je klant en hem niet puur en alleen zien als een koe die je elke maand even melkt en er verder niets mee temaken wil hebben.Citaat:
Omdat ik het er niet mee eens ben. Als mijn klanten niet naar het nieuws willen kijken prima, ze krijgen de kans. Dat ze het niet benutten is niet het probleem van de webhoster. Nog even en we moeten ze allemaal opbellen dat we updates gaan doen? Voor die prijzen klikken ze maar een keer op het nieuws hoor.
Je laatste comment over dat ze dat voor die lage prijs er maar voor over dienen te hebben... Daar ben ik het alleen mee eens als de webhoster dat duidelijk vermeldt bij het aangaan van het "contract" tussen hem en de klant.
Bijna iedereen bedoel met service vaak de downtime. Hoe meer downtime: hoe drukker.
Hoe minder downtime, hoe beter de support omdat er dan gewoon minder klachten en vragen komen. Daarom hebben wij dus ook eigen servers aangeschaft, in de hoop downtime te verminderen en dus meer tijd aan support te kunnen besteden.
Dit wilde ik even kwijt.
Dat is leuk, maar ik vind het toch raar dat jullie bijna dagelijks serverreboots nodig hebben. Mijn site ligt er alweer 1,5 dag uit.
Volgens mij zijn de servers gewoon slecht geconfigureerd, een goede server moet de 250 dagen uptime zonder al te veel problemen kunnen halen, die van jullie schijnt de halve week nauwelijks te kunnen halen!
Jullie geven ED de schuld, maar is het niet tijd om de hand ook in eigen boezem te steken?
Neem een kop koffie, pak een stoel en ga eens rustig zitten, en lees dan nog eens dit topic door :DCitaat:
Origineel geplaatst door Tjeerd
Bijna iedereen bedoel met service vaak de downtime.
Het grootste probleem wat door jullie klanten wordt aangegeven is het gebrek aan communicatie. Doe er je voordeel mee.