Citaat:
Origineel geplaatst door Anthony
Vindt je het nou echt gek dat ik zo tegen jullie aankijk?
Je praat over jullie, in dit geval gaat het dus alleen over mij omdat ik dus tegenwoordig een klant ben. Lees dan gelijk me hele post.
Ik heb het over JULLIE ja. Of jij klant of medewerker bent of wat dan ook. Dat is niet relevant. Je houding klopt niet.
Citaat:
Origineel geplaatst door Anthony
Bijna iedereen op dit forum is anti-pcextreme. Hey, maakt mij niet uit echt niet, ik ben tevreden, maar als de naam pcextreme nog maar valt, wordt het topic al gesloten. DAT is onpartijdig. Ik vind het een wonder dat dit topic zo lang open blijft eigenlijk. Het enigste topic dat heel erg lang openbleef is het eerste topic, en werd gesloten toen pcextreme begon te reageren.
Pin me er niet op vast, want het is weer al een tijd geleden, heb ook geen zin om het op te zoeken, maar ik neem aan dat je snapt dat mijn beeld tegenover jullie verre van positief is.
Dat "bijna iedereen" "anti-pcextreme" is komt niet uit de lucht vallen hoor. Dat heeft pcextreme aan zichzelf te danken. Als mensen niet normaal kunnen discussieren, gaat de topic op slot ja. Dat was ook het geval. Je moet de mods niet kwalijk nemen dat de bezoekers anti-pcextreme zijn. Wij zijn hier niet om bezoekers te vertellen wat zij moeten denken over anderen.
Citaat:
Origineel geplaatst door Anthony
En dan begin je over mijn houding? Je begon zelf over het onbeperkt dataverkeer, terwijl duidelijk genoeg op de site staat dat het een FUP is.
Ben je er niet tevreden mee? Je eigen keuze, maar zeg het dan als een mening, en probeer het niet te uiten als een feit.
Like I said, er staat onbeperkt... en pas onderin staat dat onbeperkt niet onbeperkt is.. maar FUP. Dat is een feit.
Het is net als dit: Pietje is homo, hij zoent Klaas.*
Misleiding dus.
Citaat:
Origineel geplaatst door Anthony
Ik ben tevreden over pcextreme sinds ik een klant ben, en dat is dus mijn mening. Naar mijn weten ben jij geen klant, en kan je dus ook niet zeggen dat je wel of niet tevreden bent. Het enigste waar jij over kan klagen is dat jij geen klant wordt omdat er een FUP is.
Wordt het topic nu gesloten? Ik hoop het niet.
Ik zeg toch ook niet of ik tevreden ben over Pcextreme of niet? Sterker nog, vrijwel iedereen die kritiek op pcextreme heeft, doet dat niet.
pcextreme doet dingen die niet kloppen. Het is niet gek dat pcextreme daar dan ook kritiek op krijgt.
Citaat:
Origineel geplaatst door Anthony
Dat is een fout van hemzelf, maar hij post er niet mee in dit topic. Dus ik zie het probleem niet zo direct, er is nog steeds niet een verkeerd beeld door verschillende posts onder verschillende gebruikersnamen door 1 persoon. (volg je me nog? :P)
Regels zijn regels. Houdt je er dan ook aan.
Rijdt jij ook telkens door rood in het verkeer?
En als je een boete krijgt vertel jij zeker dat het geen probleem was, omdat je nu nog leeft.
Jij hebt nog veel te leren.
*Pietje is geen homo, Klaas is zijn zoon.