Hallo allemaal,
Ik wil even vragen of er hier iemand is die enige vorm van ervaring heeft met Plexhost en dan waar het gaat om hun hosting pakketten.
Het zit namelijk zo; ik ben op zoek naar een redelijke host en na m'n heil eerst in het buitenland gezocht te hebben,
en na talloze slechte ervaringen voor wat betreft het gedeelte 'communicatie' (en dan praat ik alleen nog maar over de correspondentie met het oog op 'een eventueel hosting pakket') heb ik besloten toch maar hier in Nederland een host te benaderen.
Nu zijn er maar weinig die kunnen voldoen aan mijn persoonlijke eisen (niet al teveel geld betalen en toch een goede bandbreedte maar tevens voorzien van een redelijke service) en ik dacht het gezochte gevonden te hebben in Plexhost, maar......
Na verschillende malen met Plexhost 'ge-emailed te hebben begint mijn verstand grote twijfels op te werpen en kan ik over het benaderen van mij, als potentieële klant, door dit bedrijf en/of de algehele correspondentie tussen mij en Plexhost niet echt positief zijn.
Hoewel ik inmiddels heb begrepen dat ik mezelf een compromis zal moeten opleggen waar het de verhouding bandbreedte/service betreft (op zich al droevig genoeg) wil ik toch niet zomaar de spreekwoordelijke kat in de zak kopen en vraag hier dus om gebruikerservaringen.
bijv.
Hoe gaat Plexhost met u om als klant als u de evolutie van 'potentieële klant' naar 'klant' heeft doorgemaakt (m.a.w., hoe is de service van dit bedrijf in het algemeen genomen en wordt u nog steeds zo kortaf behandeld als toen u nog gewoon een potentieële klant was) ?
Heeft u bij Plexhost te maken met veel 'downtime' (m.a.w. "is uw site vaak niet te bereiken") ?
Heeft u zowiezo een mening, vanuit uw eigen ervaring, over de host met de naam Plexhost ?
Ik zou het erg waarderen als die iemand, die ervaringen heeft met voornoemde webhost "Plexhost", even wil reageren met een kleine opsomming van zijn ervaring(en) met Plexhost.
Tevens zou ik het erg waarderen als er geen aanbieders zich in dit artikel zouden willen aanmelden met het standaard ("als je even in aanbiedingen zou gaan kijken wat wij te bieden hebben" etc.), ik ben echt en alleen maar geinteresseerd in, mogelijk, enige ervaringen van Plexhost gebruikers.
Ik wil u bij voorbaat mijn dank uitdrukken.
Rob

Likes:


Quote
).