En wat hebben ze rond 15:15 ongeveer gedaan? :) -> http://mrtg.io.nl/
Afdrukvoorbeeld
En wat hebben ze rond 15:15 ongeveer gedaan? :) -> http://mrtg.io.nl/
GEEN IDEE :S
Dan mag je mij vertellen welke carriers dat zijn :)Citaat:
Origineel geplaatst door InterXS
Najah voor een MLPS netwerk zijn ze uitstekend.
Ze worden veel gebruikt door carriers want ze kunnen goed overweg met lange afstanden :)
En je kan er zelfs bgp-4 op doen en ze gebruiken als routers
Trueserver gebruikt het bijvoorbeeld, en de rest weet ik niet zo
zal nog eens voor je navragen !
TrueServer<>Carrier.Citaat:
Origineel geplaatst door InterXS
Trueserver gebruikt het bijvoorbeeld, en de rest weet ik niet zo
zal nog eens voor je navragen !
En trouwens, ik hoop voor TrueServer dat ze ze niet als Layer3 device gebruiken.
Mja wat zal jou dat uitmaken :) Ieder zn eigen denk ik maar..de ene wil Foundry en Juniper de andere weer BlackDiamond en weer een ander nog iets anders. Zolang diegene dat goed kan configgen en er geen problemen mee heeft is er denk ik niks aan de hand.Citaat:
Origineel geplaatst door ProServe
TrueServer<>Carrier.
En trouwens, ik hoop voor TrueServer dat ze ze niet als Layer3 device gebruiken.
Hetzner.de draait al zijn layer3 app's op riverstone's :) + Veel bedrijven in US ook :) Slecht zijn de beestjes zeker niet ervoor ;)
Daar zijn de meningen over verdeeld. BIT heeft hun riverstone's bijna door de ruit van de leverancier gemikt, omdat ze gewoon niet presteerden naar de specs. Ook Demon is compleet over naar Juniper door verschrikkelijk veel problemen met deze dozen.
Najah ik hoor ook veel goede verhalen :)
Is bij alles zo :) Ik hoor ook soms van extreme dat ze redelijk snel kapot gaan, eerst zien dan geloven :)
"Verder is onze lokale backbone uitgevoerd rond een Cisco Catalyst 6509. Deze redundante core switch zorgt ervoor dat onze eigen servers en de servers van klanten (colocating) altijd een optimale verbinding hebben naar onze border router. De lokale routering tussen de verschillende VLAN's wordt verzorgd door een aantal Riverstone Smart Swtich Routers (RS3000). "
Komt mooi letterlijk van BIT site dus gebruiken doen ze het toch :) Maar ik heb het wel over RS8600tjes met CM3's enz dus wel degelijker dan zo eentje :)
http://www.bit.nl/support/storing-on...nderhoud.phtml
quote:
"Recentelijk is gebleken dat de Riverstone routers die we vorig jaar in productie genomen hebben, onder hoge belasting niet optimaal blijven presteren. Door het SQL Slammer virus, afgelopen maand, raakten de routers overbelast, waardoor enige serviceonderbreking veroorzaakt werd.
Volgende week, in de nacht van dinsdag op woensdag (dus de nacht van 18 op 19 maart), hebben we derhalve een onderhoud ingeplanned om deze routers uit productie te nemen. We zullen dan de Juniper routers gebruiken die we ook in de core van ons netwerk hebben ingezet. Van deze Juniper routers is reeds gebleken dat ze onder de meest harde omstandigheden naar behoren blijven preseteren."
Refresh die page eens :)Citaat:
Origineel geplaatst door thomas
Komt mooi letterlijk van BIT site dus gebruiken doen ze het toch :) Maar ik heb het wel over RS8600tjes met CM3's enz dus wel degelijker dan zo eentje :)
Upgrade (backup) AMS-IX router ;)
Dan nog, een RS3000 heeft tragere cpu en minder memory :) Is zelfde als een bigiron vergelijken met zo een kleine foundry switch met paar layer3 functies.