Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

Onderwerp: Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

  1. Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

    jwbierman said:

    Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

    Voor Cashboard.nl zoek ik een betrouwbare host die mijn phpBB forum vlotjes weet te draaien. Op de huidige server zijn veel problemen, met name hele lange wachttijden bij het posten van berichten bijvoorbeeld. Hier wil ik dus vanaf.

    Alleen kom ik er niet helemaal uit welke host geschikt is om mijn forum te draaien. Details:
    5500 gebruikers
    725.000+ berichten
    Ruimte verbruik: minder dan 100mb aan files, 500 mb aan de database
    Maandelijks heb ik tussen de 1 en 1,5 miljoen hits en verbruik ik zo'n 4GB aan dataverkeer

    Kan iemand me aan een betrouwbare en betaalbare host helpen?
  2. Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

    Geert-Jan said:
    Ja, wij allemaal hier wel.....
  3. Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

    Axel Polfliet said:
    Zoals Geert-Jan zegt, nagenoeg elke host hier kan dit aanbieden. Zolang er maar PHP en MySQL aanwezig is.
  4. Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

    jwbierman said:
    Maar welke moet ik kiezen? Ik wil echt voorkomen dat ik straks weer op een server terecht kom die me tegen gaat vallen namelijk. Zie door de bomen het bos niet echt meer
  5. Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

    Axel Polfliet said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door jwbierman Bekijk Berichten
    Maar welke moet ik kiezen? Ik wil echt voorkomen dat ik straks weer op een server terecht kom die me tegen gaat vallen namelijk. Zie door de bomen het bos niet echt meer
    Probeer eens referentie sites; http://www.ispgids.com, http://www.webhosters.nl, http://www.hostingbedrijven.nl etc. etc. Hier om een mening vragen lijkt me niet verstand, 9 van de 10 leden hier zijn zelf een webhoster of werken bij een webhoster.
  6. joriz's Avatar

    joriz said:
    Wat ook helpt en wat ik ook diverse (nieuwe) klanten zie doen is nadat je een aantal mogelijke webhosts hebt uitgekozen, ze wat vragen sturen waar je meer informatie over hun dienstverlening en servers vraagt. Aan de hand van de antwoorden en de responstijd heb je al een betere indruk van de bedrijven.
    Tevens lijkt het me zeer belangrijk, zodat je niet weer de boot gaat, met je webhost te overleggen wat een goed hostingpakket (op maat) voor je website is. Zodat je niet een te goedkoop standaard pakketje hebt waarbij je niet de gewenste performance krijgt.
  7. Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

    wonko said:
    Vraag ook even naar enkele referentiesites bij de host, of naar welke garanties gegeven worden...
  8. Welke host voor het draaien van een phpbb forum?

    jwbierman said:
    Dank voor de reacties. Ik ga op onderzoek!
  9. cfmweb's Avatar

    cfmweb said:
    Al eens geprobeerd te zoeken op "phpbb" en "host" ?