brinkie mijn belofte moet ik terug nemen hosting2go heeft een oudere php gd versie waardoor het daar ook niet werktmaar het verschil is nog steeds dat ze dan ook niet om de kwaliteit bekend staan. Het andere bedrijf echter wel.
En laat ik mezelf eens citeren waaruit blijkt dat toch wel eisen mocht stellen:
In de support ticket
Vervolgens in een mail waarin ik verwees naar de qoute hierboven:"Als er een vergoeding mee gepaard is zou ik graag willen weten hoeveel het dan gaat kosten"
later weer:"Een dedicated hostpakket is niet van toepassing op wat ik nodig heb, maar zoals ik hierboven schreef ben ik wel bereid om voor de nodige service te betalen om het werkend te krijgen."
En daarna in mijn boze"Ik begrijp dat u het druk heeft, maar als het helpt dat ik betaal voor de service om het sneller te laten verlopen ben ik daartoe bereid. Zeg me dan hoeveel het gaat kosten om het deze week nog opgelost te krijgen en dan hoort u wel of ik met dat bedrag akkoord ga."reactie:
Dus vier keer hebben ze mijn aanbod genegeerd en indd het bod staat nog open en het bedrag moesten zij beslissen. En ja, als ze mij dan geen bedrag voorstellen en zo maar door blijven haperen dan kan ik daar gewoon niks mee. Hoe vaak moet ik dan iets zegen voordat het muntje bij hun valt? Ik wilde er (nog steeds) voor betalen, maar door de slechte communicatie geven ze mij daartoe de kans niet."P.S. Het bod van de vorige reactie staat nog steeds open; als ik voor de service moet betalen om het wat sneller te laten lopen, graag. Maar dan moet het ook diezelfde dag gefixed worden."

Likes:


maar het verschil is nog steeds dat ze dan ook niet om de kwaliteit bekend staan. Het andere bedrijf echter wel.
Quote
), hoewel ik niet schold had ik dat gewoon niet moeten zeggen hoe pissig ik ook was. Ik heb hun verteld dat ik teleurgesteld was in de hele situatie en heb hun gevraagd of ze alsnog mijn account wilde immigreren zoals ze hadden gezegd en weer heb ik ze gezegd dat ik hun daarvoor nog steeds een vergoeding wilde geven, maar als de vergoeding hoger is dan een webhost pakket dat het dan beter voor beide partijen zou zijn dat ik dan naar een ander bedrijf zou gaan.