Oorspronkelijk geplaatst door
crazycoder
Het verschil zit met name in het feit dat een spammer nog geen 0,00000000001 euro kosten per spambericht heeft en je als ontvanger daar wel kosten aan hebt, of denk je dat lezen en weggooien niets kost?
Daarnaast heb je er gewoonweg niet om gevraagd. Hoe moeilijk is het om alleen via confirmed opt-in te werken?? Niet lijkt mij. Je zal vermoedelijk veel maar dan ook veel minder e-mail versturen maar de mensen die het ontvangen hebben er in ieder geval interesse in.
Ik heb op zich geen probleem met commerciële berichten per e-mail zolang er maar om gevraagd is.. Dat is toch niet teveel gevraagd??
Hoe zit het dan met de post die je ongeveer maandelijks van proserve krijg zal je jezelf misschien afvragen. Alhoewel ook ongevraagd en misschien zelfs ongewenst hebben zij er kosten voor gemaakt.. daarnaast krijg je als bedrijf misschien 10 van dergelijke brieven tegen misschien wel 1000 spamberichten.
De onzorgvuldigheid wat wordt genoemd slaat op de wijze waarop er geselecteerd wordt. Als iets naar een potentiële klant sturen jou eur 1 kost zal je daar zorgvuldiger mee omgaan dan wanneer het je eur 0.00000001 kost. Of denk jij werkelijk dat het gemiddelde bedrijf wat het verzenden van spam als bedrijfsactiviteit heeft nog zoveel rond zou lopen sturen als het eur 1 per bericht zou kosten? Dacht het niet.
Ongevraagde reclame via e-mail is spam. Ik vind dat het niet moet kunnen, je zadel als afzender de ontvanger op met de kosten.
Wat heeft een factuur per e-mail met spam te maken?