Voor een systeem dat nog in ontwikkeling is zou ik graag het volgende systeem hanteren. Dit zou ik graag willen regelen met behulp van een serveroplossing.
Ik kan meerdere hostingpakketten openen waarbij de bestanden standaard uit 1 plek worden opgehaald. Vervolgens is het mogelijk om per hosting pakket deze bestanden te overschrijven. Dus een soort boomstructuur (extends).
Hoofdpakket
- subpakket 1
- subpakket 2
- etc.
In het kort: Standaard maakt elke site gebruik van dezelfde bestanden, tenzij deze worden "overschreven". Deze bestanden bevinden zich op 1 locatie, zodat ik deze centraal kan wijzigen.
---
Een praktijk voorbeeld. Mijn site bestaat uit 3 bestanden index.php, config.php en template.php.
Nu maak ik een site aan waarbij ik alleen het config bestand anders wil hebben. Hiertoe maak ik een hostingpakketje aan waarbij ik alleen config.php upload. De bestanden index.php en template.php worden standaard uit het "Hoofdpakket" opgehaald.
Voor een tweede site wil ik zowel config.php als template.php overschrijven. Hiertoe plaats ik config.php en template.php in een nieuw hostingpakket. index.php wordt nu standaard uit het hoofdpakket gehaald.
---
Ik hoop dat jullie het een beetje begrijpen.
Nu is de vraag of dit technisch mogelijk is en op welke manier.

Likes:


Quote
