Ik weet niet wie allemaal de brief heeft gehad van ISP Connect, maar toch zit het me niet helemaal lekker. In de brief staat een mooie listing van de prijzen die kost per organisatie grootte. Ik zou 200 euro per jaar moeten betalen. Leuk, maar wat heb ik eraan? Arnout maakt wat verslagjes die publiek toegankelijk zijn, praat wat met SIDN en organiseert een bijeenkomst voor de leden. Moet ik daar echt 200 euro voor betalen? Wat gebeurd met dat geld dan?
Ik heb momenteel geen enkele drang tot betaald lidmaatschap puur om de reden dat het hele afgelopen jaar bar weinig gebeurd is. Misschien dat ik me vergis, maar ik heb alleen wat SIDN gebeuren langs zien komen wat ook gebeurt is voor niet-lidmaatschap hebbende SIDN deelnemers.
Leg het me uit, dan snap ik het misschien..

Likes:


Quote
Wel zo handig voor mijn boekhouding. Ik ga er bij deze vanuit dat die 200 euro incl. btw is. Gezien een btw vrije levering bij mijn weten niet mogelijk is. Of is de btw verlegd? Dan wil ik dat graag van te voren weten.