Wat vinden jullie van deze host ?
http://www.servage.net/page/hosting_features/
Likes: 0
Is niet echt de juiste plek om te gaan vragen, we zijn hier bijna allemaal hosters namelijk !
Dus, denk dat die meer inzicht in bepaalde zaken hebben dan de meeste particulieren.
360 GB space en 3600 GB traffic voor 6.35 per maand is wat aan de goedkope kant, het zou wel kunnen, met wat overselling wat de kwaliteit overgens niet hoeft te beinvloeden maar het is wel handig om van te voren te weten.
Ik denk dat je beter een account bij een wat realistischer bedrijf kunt nemen.
Op google zal je wat meer info vinden over servage:
http://www.google.be/search?source=i...t+review&meta=
Heel hoge mate van overselling. (Maw, veel geven met in het achterhoofd dat de klant toch niet alles gebruikt, elke hoster doet dit in meer of mindere mate.)
Meer info over overselling en de prijzen op de hosting markt kan je vinden in dit artikel van op de blog van mij en mijn mede venno![]()
http://sisblog.be/2007/02/01/marktevolutie/
Over het al dan niet realistisch zijn van factor 100 overselling. (wat servage doet).
Ik denk dat ik mijn vraag aan de juiste personen stel :-).
Onvoorzichtige mensen springen op dit aanbod in.
Ik ken een persoon (is professioneel webdesigner) die hierbij zijn websites host en deze is wel redelijk tevreden. Hij hekelt de limieten die anderen stellen... vooral op bandbreedte.
Er zijn idd zo onrealistische webhosts die meer met gewonnen prijzen naar je kop smijten dan met te zeggen waar hun datacenters liggen en hoe hun netwerk is...
Maar moet zeggen dat je al deze info wél terugvindt bij servage.net
Ja maar als je even realistisch denkt, 360 GB hdd en 3600 GB traffic per maand kan niet voor dat geld.
Traffic oversellen is tot daar aan toe, waarschijnlijk gaat je site gewoon langzamer en ben je niet eens in staat om die 3600 GB (bijna 11 Mbit) vol te maken omdat je met zoveel personen op een server zit die capped op 10 of 100 Mbit is.
Als mensen gaan beginnen met het oversellen van space....
Kijk maar eens in hun AUP:
Network Performance:
Servage accounts operate on shared resources. Excessive use or abuse of these shared network resources by one customer may have a negative impact on all other customers. Misuse of network resources in a manner which impairs network performance is prohibited by this policy and may result in termination of your account.
You are prohibited from excessive consumption of resources, including CPU time, memory, disk space and session time. You may not use resource-intensive programs which negatively impact other customers or the performances of Servage systems or networks. Customers are not allowed to resell our services without permission. Servage reserves the right to terminate or limit such activities.
Zit persoonlijk bij Servage - al enkele maanden. Nog geen problemen.
Nee, ook ik krijg die ruimte niet vol; en de webruimte die ik ter beschikking heb is reeds enkele keren verhoogd.
Bij het aangaan van de hosting, heb ik uiteraard rekening gehouden met overselling. Maar over het algemeen is deze host toch goedkoper dan een host die mij aanbiedt wat ik daadwerkelijk gebruik...
Over de service heb ik weinig of eig. niks te klagen; antwoorden komen over het algemeen snel terug. Snelheid is goed, soms een korte onderbreking, één keer ivm stroomuitval in datacenter maar was 1 tot 2 uur hooguit (ivm. vervanging defect app. door de uitval) maar via het controle paneel wordt de voortgang goed bijgewerkt.
Enige kleine minpuntje soms is het uitvallen van de MySQL-server voor max. 5 minuten (kwam een maand geleden ongeveer 1x per week voor, maar de laatste maand eig. niet echt meer meegekregen). Het zijn aparte MySQL-servers.
Daarnaast is het jammer bij Servage dat je jouw ruimte niet mag doorverkopen/verhuren. Je hebt ook maar één controle-paneel en geen API of ander script om evt. zelf een soort van controle-paneel op te zetten (zoals dat bijv. bij cPanel wel kan). Dus je moet die max. 360 (of in mijn geval al ruim 410) GB wel vullen met eigen websites, of websites waarvan jij het hoofdbeheer hebt.
Oja, de 3600GB dataverkeer die je hebt, is verdeeld in max. 120GB dataverkeer per dag. Bij afwijkende aantal dagen in de maand, wijkt ook het max. dataverkeer per maand.
Zelf heb ik ook al enkele maanden een account bij Servage en kan me aansluiten bij de opmerkingen van Str@nger.
Tot nu toe werkt alles soepel, antwoorden op gestelde vragen kwamen vrij snel en heb geen last gehad van onderbrekingen.
Gebruik op dit moment 110GB aan schijfruimte voor o.a. backup van foto's (in RAW-formaat, dat tikt aan). Maar het is wel mijn 2e backup en mocht er iets mee gebeuren dan is dat geen ramp.
Ondanks mijn positieve ervaringen tot nu toe zou ik het nooit gebruiken als enige backup-site want over het algemeen geldt toch echt: "alle waar is naar zijn geld".
Ik zit nou bijna een jaar bij servage. Ik was er eerst tevreden over. Maar de laatste tijd niet meer. Ik krijg elke dag mailtjes van mijn vBulletin forum dat er een database foutmelding is. De meeste foutmelding zijn "Lost connection to MySQL server during query", dus hun database vliegt er een aantal keer per dag gewoon uit. En daardoor crasht soms een van de tabellen en dan moet ik hem weer repareren.
En wanneer ik erover ga klagen zeggen ze dat er niks aan de hand is en dat ik eens de database moet verhuizen naar een andere database server, wat niks helpt.
Echt slecht gewoon.Ben aan het kijken om te gaan verhuizen, maar ik weet nog niet waarheen.
Ik moet zeggen dat ik nog steeds tevreden ben over Servage; de database-foutmeldingen krijg ik niet...alles werkt nog.

Nou, ik ben het nou echt zat bij Servage.
Gisteren is m'n forum over South Park 7 uur offline geweest vanwege een database server die niet goed werkte. En de support team van servage was nergens te vinden... Echt gewoon een slechte host. Ze bieden misschien veel ruimte, maar qua databases en snelheid scoren ze bij mij gewoon slecht.
Ga nou op zoek naar een andere webhost.
Dus registreer je maar hier om een topic van 8 maanden te kicken?
Er kunnen meerdere redenen zijn waarom je een dergelijke melding krijg.
Gisteren was het zondag, dan komt het vaker voor dat er geen support wordt gegevenAls de server volgens hun goed draait zal er geen beheerder gaan kijken.
Dit moet je echt met je hoster oplossen, of elders gaan kijken.
Laatst gewijzigd door crazycoder; 11/02/08 om 20:24. Reden: Automerged Dubbelpost