Doe nou niet zo eigenwijs.
De prijs loopt inderdaad op tot een euro of 14
Afdrukvoorbeeld
10 euro per click? wat een onzin. voor 3 euro sta je bigtime bovenaan!, ja ook bij 'hosting' ! ('webhosting' is weer wat goedkoper)
Denk dat het allemaal koffie dik kijken is, je weet nooit hoeveel geld er achter zit en hoeveel geld er gereserveerd wordt voor naamsbekendheid etc.
Mij ontgaat een beetje wat de kosten van adverteren via google te maken heeft met het voorspellen dat een bedrijf failliet zal gaan. Moet ik hieruit opmaken dat wie veel advertenties plaats volgens een aantal wht-ers snel failliet gaat??
Je kunt een naderend faillisement van een webhoster niet voorspellen, maar indien je aanmerkelijke schade zou lopen als je leverancier failliet zou gaan, kun je altijd voor afsluiten van een contract vragen naar bijvoorbeeld een accountantsverklaring.
Doe me een lol zeg, iedereen heeft natuurlijk schade aan het faillisement van de hoster.. Lijkt mij niet dat je voor ieder shared hosting account een accountsverklaring zou willen verstrekken.
Dan is het nog maar de vraag of de hoster een accountsverklaring heeft.. dat is in Nederland namelijk in het geheel niet verplicht.
En dan nog.. een accountsverklaring is geen verzekering. Zorg er gewoon voor dat je als klant je zaken ook op orde hebt en zorg voor een eigen backup van alle data en bestanden. Dan kan de schade nooit heel erg groot worden, hooguit enkele dagen downtime..
Beredeneerd vanuit de klant.
Of denk jij dat een hoster zelf niet door heeft dat ze failliet aan het gaan zijn :p
Trouwens, als enkele dagen downtime een verlies van alle klanten tot gevolg zou moeten hebben dan kan ik wel een lijstje hier neerzetten van hosters die al hun klanten kwijt hadden moeten zijn..
Ik ken genoeg bedrijven die failliet zijn gegaan doordat de eigenaar niet doorhad hoe slecht het financieel gesteld was. Ze zagen dan wel de rode cijfertjes maar hadden altijd nog iets van.. "ah ik heb nog geld tegoed van die, die en die" (en die, die en die betalen uiteraard uiteindelijk niet), en als er nood aan de man komt dan kan ik nog wel geld lenen bij de bank (wat dus niet, of niet op tijd lukt).
Dat zullen dan waarschijnlijk van die extreme low-budget hosts zijn, lijkt me. Als je vrijwel uitsluitend niet-kritieke websites hosts, dan is een dergelijke downtime geen reden om al je klanten kwijt te raken. Maar als je overwegend zakelijke sites host, dan is dat wel even anders.