Oorspronkelijk geplaatst door
Apoc
Rene,
Ik heb je meerdere keren laten weten dat de voertaal binnen ons bedrijf Engels is, als je dan voortdurend de tickets in het Nederlands blijft sturen, dan duurt een reactie inderdaad langer.
Je moet zelf weten hoe je het doet in je bedrijf maar vind dit niet klantvriendelijk, je bied je diensten in NL aan dus moet je ook in NL communiceren doe je dat niet moet je ook geen diensten aanbieden hier
Alle Nederlanders binnen ons bedrijf zijn de afgelopen dagen druk bezig geweest met werkzaamheden in het datacenter, en daardoor zijn de billing tickets die in het Nederlands zijn ingediend nog niet afgehandeld. Had je de ticket in het Engels aangemaakt, dan was deze dezelfde dag nog behandeld.
Sorry maar dit vind ik een erg zwak excuus je discrimineert mensen die in NL wonen zo.
jij wilt hier diensten aanbieden doe het dan ook in het Nederlands
Dat geldt voor support tickets, inderdaad. Billing valt niet onder support.
wel als de fout bij jullie ligt
Bij onze facturen staat het IBAN (International Bank Account Number) vermeld, hetgeen een Nederlandse rekening is. Wellicht dat dit wat verwarring veroorzaakt heeft.
Vermeld het dan beide heb je ook geen probleem
Hoe dan ook, ik vind dat er hier nogal overdreven gereageerd wordt. Ten eerste doen wij hier niets fout en ten tweede is er helemaal niets gesuspend.
volgens TS wel
Nogmaals, wij zijn een internationaal bedrijf en de voertaal binnen ons bedrijf is Engels, omdat het merendeel van onze werknemers geen Nederlands spreken. Eventueel kunnen tickets ook in het Nederlands beantwoord worden, echter zul je dan - zoals nu - wat langer moeten wachten.