Ik ben (nog) geen webhoster (voor webdesignklanten), slechts een klant. Maar heb een aantal ervaringen gehad die mijn (fraai geepileerde) wenkbrauwen doen fronsen.
Ik heb mij vorige week bij de kamer van koophandel laten inschrijven, maar was daarvoor al minstens een jaar aan het dubben om dit wel of niet te doen. Ik had meerdere ideeen en kwam het volgende tegen:
1.Het bij webhosters invullen van een domeinnaam om beschikbaarheid te testen, en dan zien dat de naam vrij is en kort daarna te koop.
2. Bij de voorverkoop van eu domeinen zien dat ik als particulier niet in aanmerking kwam, maar de zooooooo gewenste domeinnaam staat gewoon te koop.
3. De knoop doorgehakt, ja ik start mijn eigen bedrijf. Naam had ik allang in mijn hoofd, niet verzonnen, maar van grote emotionele waarde en zeer on-Nederlands. Aangevraagd bij (dom-dom) de goedkoopste webhoster die ik kon vinden. Geen antwoord, niks meer van gehoord. Na ongeveer 2 maanden dezelfde domeinnaam gecheckt bij een ander en hij bleek bezet. En nu ik dit forum gevonden heb, zie ik iemand met "mijn" domeinnaam, mijn hart, vaak voorbijkomen. En het doet best veel zeer.
Hoe veilig is het om een domeincheck te doen op zomaar een site die die optie heeft...

Likes:


Quote
