Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door X-Hosted
ik heb onderhand een dossier met foutmeldingen, msn gesprekken en onbeantwoorde email omtrend deze ............ van zorin dus zal zeker mijn geleden aantoonbare schade verhalen !!
Afdrukvoorbeeld
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door X-Hosted
ik heb onderhand een dossier met foutmeldingen, msn gesprekken en onbeantwoorde email omtrend deze ............ van zorin dus zal zeker mijn geleden aantoonbare schade verhalen !!
wat klopt hier niet?Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zor.in
scherp, :W:Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door t.bloo
hij graaft nu zijn eigen graf
Wel lekker zo precies op het moment dat je niks meer kan verhuizen en/of registreren :).
Geachte deelnemer,
Omdat het huidige DRS2 wordt vervangen door het nieuwe DRS4 kunnen wij uw
aanvraag niet in behandeling nemen. Dit is noodzakelijk om er voor te zorgen
dat alle aanvragen voor de start van productiegang van DRS4 verwerkt zijn.
Vanaf dinsdag 26 september 2006 is het nieuwe DRS4 in productie genomen en
kunt u uw aanvraag opnieuw indienen.
Onze excuses voor het eventuele ongemak.
Met vriendelijke groet,
Stichting Internet Domeinregistratie Nederland
Ach, het is voorlopig nog geen 23 oktober hoor ....Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door NIS3
Volgens de KvK site bestaat er overigens geen PowerDRS ??!!??
Sja het was volgens mij al wel aardig bekend dat Zorin/PowerDRS/Besthost niet zo'n best iets was... Allemaal door één persoon, allemaal dezelfde problemen...
Dit zat er al een tijd aan te komen.
Tja met een marge van 0,15 het eerste jaar per .nl lijkt het me lastig rondkomen. Heb je minimaal 4000 registraties nodig om de SIDN lidmaatschapskosten te kunnen voldoen. Logisch dat er SIDN facturen niet voldaan kunnen worden. Goedkoop = duurkoop. Niet in alle gevallen, maar een leek kan concluderen dat zoiets niet lang stand houdt.
En dan ook nog de domeinnamen aan het eind van het jaar factureren, i.p.v. na de registratie, dan lukt het al helemaal niet om de facturen van SIDN op tijd te betalen.
KVK:Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Erik H.
Whois:Citaat:
Zor.in 24347008 0000
Van Huevenstraat 59, 6824MN Arnhem Hoofdvestiging
BestHost 24347008 0000
Van Huevenstraat 59, 6824MN Arnhem Hoofdvestiging
Eco Electronics 09145498 0000
Hommelseweg 111, 6821LD Arnhem Hoofdvestiging
Admin Name:SL Vossen
Admin Organization:Zorin
Admin Street1:Hommelseweg 111
Admin City:Arnhem
Mis ik nou iets of klopt er echt helemaal niets van dat zor.in
Dit wel ,Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Erik H.
maar klanten zien dit anders en zijn in paniek lijkt het .
er komen tal van aanvraag binnen binnen sinds deze morgen 10.30 dat bijna niet te volgen is :p .
dit net met het moment van 409 reply.
Niet zalig voor de klanten, niet zalig voor ons.
Veel begrijpen dan ook niet.
Probeer ( het lukt wel ) uit te leggen maar .
Ze krijgen mail van SIDN over hun domein.
Ze raken in paniek en wensen zsm weg waar ze nu zijn
En jij moet uitleggen dat dit niet mogelijk alvoor 26 september....
90% begrijpen dit, 5% den half maar, en 5% helemaal niets ->|
Kreeg net een mailtje terug.
Wel als bij u nu niet kan , loop ik wel naar een andere.. :rolleyes:
val enkel een beetje niet goed te samen.
Wat spijtig is ,
Zelfs al wisten het bijna iedereen, had powerdrs zijn reseller al vorig week kunnen inlichten.
Wat ik denk is dat door het SIDN berichten enkele resellers een paar klanten zullen kwijtraken.
Advies is : wie reseller bij powerdrs was, om een algemeen bericht naar zijn klanten te sturen met verdere uitleg.
Mensen word gewoon zelf lid van SIDN en reken die lidmaatschap van 150 euro per kwartaal gewoon door in je prijzen, daarmee heb je alles zelf in de hand en voorkom je dit soort zaken.
Bij cheapass boeren zoals deze gaan dit soort dingen altijd mis. De mooie verhalen helpen dan op een gegeven moment ook niet meer.
Maar 't is nooit slecht want de volgende keer denken mensen beter na alvorens ze een partner in business uitzoeken.
Makkelijk zeggen maar voor velen hier is dat (nog) niet rendabel ;) Ik zou zeggen, ga gewoon bij TransIP of elke andere registrar welke positief beoordeeld is.
Zorin heeft ooit een goed imago gehad (door hun prijzen waarschijnlijk), maar voor zover ik meegekregen heb is dit voral het laatste jaar enorm veranderd, ik heb het zelf ook ondervonden.
+ dat meneer de SIDN top100 online plaatste, terwijl deze alleen voor deelnemers is. Dat heeft bij de SIDN ook meegespeeld, vermoed ik.Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ErikKosters
Idee:
Richt een vereniging of stichting op met alle mensen die interesse hebben in SIDN lidmaatschapo maar het nog niet kunnen betalen, betaal allemaal een contributie per jaar voor kosten van lidmaatschap, ga allemaal in het bestuur en zo heb je toch controle op betaling van de factuur aan SIDN.
Het is maar een ideetje hoor ;)