Voor wie het leuk vind
De foto's zijn te vinden op: https://www.facebook.com/thedatacentergroup
De bouwblog is net gestart op www.thedatacentergroup-underconstruction.nl
Hier zal binnenkort een livestream van de bouwplaats worden geplaatst.
Behalve een DC in Delft is er kennelijk nog een hoogtepunt aan de bouw: BAM bouwt ook in een ongekend tempo van 7 maanden
http://www.computable.nl/artikel/nie...-in-delft.html
Zou mooi zijn als het allemaal lukt
Ziet er goed uit die foto's. Ik hoop dat het allemaal voorspoedig gaat bij de bouw.
De BAM kennende gaat het ze zeker lukken, ze bouwen bij ons in Assen het nieuwe culturele centrum, ze liggen perfect op schema. Ze krijgen daar dan ook weer een prestatiebonus voor, dat is dan weer wat jammer, maar snel zijn ze zeker.
Veel succes met de bouw, ben erg benieuwd!
Ik heb er ook alle vertrouwen in. Hopelijk krijgen de bouwers geen oponthoud door Stedin-problemen
Klein verslagje van het event:
Bouw gestart tweede vestiging van meest energie efficiënte datacenter van Nederland
Delft - Onder grote belangstelling sloeg wethouder Pieter Guldemond van o.a. Kenniseconomie en Ruimtelijke Ordening afgelopen donderdag de eerste paal van het nieuwe datacenter in Delft. The Datacenter Group bouwt hiermee in korte tijd haar tweede datacenter dat in september wordt geopend.
Naast het bestaande Amsterdamse datacenter realiseert The Datacenter Group samen met Koninklijke BAM Groep drie nieuwe datacenters in de regio Rotterdam-Delft, één van de meest levendige en dynamisch economische regio's in Nederland en Europa. Met de unieke koel technologie is The Datacenter Group het meest energie efficiënte datacenter van Nederland. Door deze technologie toe te passen in een nieuw datacenter in een van de meest technische en innovatieve regio’s van Nederland kan The Datacenter Group technisch vooruitstrevend blijven.
Het datacenter komt in het zuidoosten van kennisstad Delft, waar ruimte is voor hoogwaardige technologie en innovatie. “Hier kunnen we een gebouw op maat maken, zodat we het datacenter zo efficiënt en duurzaam mogelijk kunnen koelen. En juist hier kunnen we ons datacenter goed beveiligen”, aldus Joscha Niemann, Managing Director van The Datacenter Group.
Informatiebehoeften
De regio Rotterdam-Delft bevindt zich in het centrum van een concentratie van zorg, onderwijs, overheid, techniek, transport en logistiek. Dit zijn juist sectoren die veel bedrijfskritische data hebben. In deze regio is een tekort aan betrouwbare datacenters, terwijl de behoefte groot is.
Iedereen is steeds meer afhankelijk van grote hoeveelheden digitale informatie en de verwerking daarvan. Of je nu e-mail leest, in een ziekenhuis ligt, muziek wilt downloaden, je fotoalbum wilt maken, of je belastingaangifte wilt doen. Iedereen heeft ermee te maken. Elke seconde worden 10.000 zoekopdrachten door Google uitgevoerd. Al deze informatie wordt opgeslagen in datacenters. Mede dankzij de komst van The Datacenter Group zal in deze regio de komende jaren een internationaal concurrerende infrastructuur gegarandeerd zijn.
Wethouder Guldemond vatte het als volgt samen: “The Datacenter heeft gekozen voor een locatie op een complete technologische innovatie campus, een gebied waar de komende jaren heel veel geïnvesteerd gaat worden in het hart van de innovatieregio tussen Rotterdam en Den Haag. Een betere plek is niet denkbaar “.
Volg nu de bouw van het datacenter op: http://thedatacentergroup-underconstruction.nl/
![]()

Gefeliciteerd! De laatste tijd zijn er veel ontwikkelingen m.b.t. tot uitbreidingen. Harriet, kun jij contact opnemen met mij? Bedankt!
EliteSwitch - In-house colocation, dedicated servers & high availability VPS.
Leuke update!
Check onze live foto feed op onze website! Elke minuut wordt er een foto gemaakt van de bouwplaats in Delft, zo blijf je continu op de hoogte van de voortgang. Zoals je kan zien schiet het al op met de fundering! http://tdcg.nl/nl/constructie-blog-delft
Wat zouden jullie nog meer leuk vinden om te zien van de bouw?
Leuke toevoeging Harriet. Mooie plek ook van de camera, zo kun je de hele bouwplaats volgen. Straks wel de camera verplaatsen graag als er aan de binnenkant wordt gewerkt :-)
Ligt alles nog op schema?
YolkNet Internetservices - www.yolknet.nl
Goeie tip, camera naar de binnenkant lijkt mij ook een mooie..
Alles ligt nog op schema! De heren werken gelukkig allemaal heel hard om onze planning aan te houden en 1 september open te kunnen.
Liftput is ook vorige week gestort dus het begint echt vorm te krijgen![]()

Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!