Oorspronkelijk geplaatst door
DigiState
Jullie begonnen de stichting om een aanklacht tegen de SIDN in te dienen. Dat is later gewijzigd in algemeen belangen behartigen. Dat vind ik een behoorlijke wijziging.
Laat ik voorop stellen dat ik jullie nergens van beschuldig. Ik vind alleen dat er wat dingen rommelig zijn:
Jullie gen aan dat dhr. Bohnen advies geeft aan het bestuur. Vervolgens geeft hij openlijk aan dat hij het Hostmerk gebeuren wat vreemd vindt. Het lijkt naar buiten toe alsof eea dus niet intern besproken is. Maar voor het eerst hier openbaar wordt gemaakt. (Een bestuursadviseur zal toch wel om advies gevraagd zijn hierover?)
Ik val jullie niet aan over het feit dat er een bestuurswisseling is geweest.; Jij denkt dat te moeten verdedigen, maar als je mijn voorgaande posts leest zie je nergens dat ik dat afkeur en/of rommelig vind. Ik begrijp volkomen dat bestuursleden er gaandeweg achter komen dat eea te zwaar is.
Maar het komt rommelig over als een bestuursadviseur openlijk roept het niet eens te zijn met het bestuur, had zoiets dan intern gehouden.
Nogmaals, ik val jullie niet aan op jullie bestaan, vat dat dus niet zo op!