Beste WHT'ers,
Soms moet er wel eens een PC opnieuw geinstalleerd worden met standaard de installatie van bv. office, een viruscanner, e.d.
Deze pc's hebben in de meeste gevallen allemaal andere licenties (OEM, VLK, Engels, Nederlands, etc.) dus een eenmalige image van een Windowsinstallatie is niet mogelijk gezien de licentie wat bij een pc wordt geleverd dan niet meer klopt.
Nu moeten enkele installaties geautomatiseerd worden waarvoor een PC niet in een domein moet zitten (dus scripts die automatisch uitgevoerd worden bij inloggen is geen optie).
Nu heb ik enkele pakketten gevonden hoe je via het netwerk enkele 'packages' kan installeren maar in de meeste gevallen zijn die duur of erg onduidelijk.
Iemand die bovenstaand probleem al eens keer is tegengekomen en hier een gepaste oplossing voor gevonden heeft? Welke manieren zijn er nog? Is het bv. mogelijk om een installatieprogramma te maken die alles automatisch installeert (bootable vanaf een netwerkshare)?
Hoor graag van jullie!

Likes:


Quote
Dat is dus net niet mogelijk anders hoefde ik deze vraag niet te stellen.