De vraag is niet hosting gerelateerd maar ik hoop dat jullie toch willen antwoorden.
Een klant van mij heeft een aantal flinke fabriekshallen waar een aantal PC's staan. Deze zijn door de grote afstanden verbonden via glasvezel.
Nu hebben ze een redelijk antieke switch staan (Micronet SP 654) met daarin 4 modules met 4 aansluitingen per module.
De PC's die binnen koper bereik staan, zijn aangesloten op een HP Procurve 1810 switch en deze voldoet meer dan goed.
Nu ben ik op zoek naar een vergelijkbare (budget) switch ter vervanging van de Micronet. Als ik op hun site kijk, zie ik geen vergelijkbare producten. Het merk ken ik verder ook niet.
Als ik kijk op de sites van de voor mij bekende merken (HP, Juniper e.d.) dan zie ik erg mooie switches staan maar de versies die het aantal glasvezel poorten hebben waar ik naar op zoek ben (12 tot 16) zitten in een klasse die zwaar overkill is voor de functionaliteit die ik nodig heb.
Ik ben dus op zoek naar een betaalbare switch in de klasse Procurve 1810 maar dan eentje met 12 tot 16 glasvezel aansluitingen. Ik snap dat ze er niet zijn in de prijsklasse van de Procurve maar heeft iemand een redelijk betaalbare oplossing?

Likes:


Quote
