Switch vervangen ... en het is precies 03:01!![]()
Likes: 0
Switch vervangen ... en het is precies 03:01!![]()
Leuk dat ie vervangen is, maar doet ie het ook?![]()
Uuhhh ... ja?![]()
Dat is wel te hopen anders kan hij vanavond de volgende switch uit het raam gooien !
Dat is dan maar afwachten -> eweka down sinds 20:04
Ja klopt dat tie down is. :S nu kan hij weer die switch door het raam gooien :|
en ook weer up maar nu hopelijk voor langere tijd![]()
... Het is weer up. Wederom een crash met de Foundry RX.
Doorgestuurd naar Foundry, en een doosje spaanse pepers in de hoop dat ze opschieten.
We houden jullie op de hoogte.
/me word net als klanten ook behoorlijk moe ja.
Je moet snel iets downloaden voordat het weer uitligtwant het gaat offline online en zo gaat het door
Maar ja heb geduld
zegge... ik neem per 3 juni ook mijn servers in gebruik daar, zorgen jullie ff dat het dan WEL weer werkt :/ want dit is natuurlijk mooi knudde![]()
Wat denk je van VANDAAG in plaats van 3 juni?
Ondertussen ben ik alweer een vermogen kwijt aan SMS-jes dat de servers down / up zijn deze maand.
Nu weet ik dat er niet even een nieuwe Foundry beschikbaar is maar inmiddels is het huidige wel onbetrouwbaar te noemen.
Kortom, zorg dat het weer betrouwbaar wordt lijkt mij, vervang de brakke Foundry voor een tijdelijke oplossing bijvoorbeeld.
Succes Luukie er mee!
"Een tijdelijke oplossing" trap je niet "ff" in de core van je netwerk ;-)
Een betere oplossing zou misschien zijn om het netwerk redundant uit te voeren, maar ik weet niet op Eweka dat wil met het budget segment waar zij in zitten.
Een tijdelijke oplossing lijkt me beter dan wachten op de volgende "crash" van je core switch toch?
Budget of non budget, als iets niet werkt en er niet snel of geen oplossing voor handen is (zoals deze "brakke" foundry) moet je toch iets anders verzinnen immers, je laat de klant wel betalen en een dienst afnemen terwijl je deze dienst niet kan garanderen.
Gelukkig weet ik dat Eweka er wel mee bezig is alleen jammer dat ik de problemen nog steeds hier moet lezen (op op hun website) i.p.v. mijn mailbox.
Voor de 10/15 gigabit die er door die RX4 van ze heen gaat kun je simpelweg niet even snel een tijdelijke oplossing neerzetten. Het is niet je thuisnetwerk waarbij je, wanneer het niet goed werkt, even een andere switch neerzet.Oorspronkelijk geplaatst door Deltaned
Er valt ook niets te garanderen wanneer je geen SLA hebt. Dingen kunnen altijd crashen, kapot gaan, e.d.Budget of non budget, als iets niet werkt en er niet snel of geen oplossing voor handen is (zoals deze "brakke" foundry) moet je toch iets anders verzinnen immers, je laat de klant wel betalen en een dienst afnemen terwijl je deze dienst niet kan garanderen.