Ik tel er 3 op die pagina. Het is erg onduidelijk wat je nu standaard krijgt.Voor een harde reset van een gecrashte server zijn er twee mogelijkheden:
Likes: 0
Ik tel er 3 op die pagina. Het is erg onduidelijk wat je nu standaard krijgt.Voor een harde reset van een gecrashte server zijn er twee mogelijkheden:
Stel dat ik dit dan zie dan zou het betekenen dat ik ongeveer 2gb geheugen hebben er maar 556mb van gebruik op dat plaatje. Klopt dat?Oorspronkelijk geplaatst door starfix
Onderaan rechts:
Geheugengebruik: 673/2061MB
Bijna goed, ik heb 1024 MB geheugen en 1024 virtueel. Kijk daarvoor bij "fysiek geheugen".Oorspronkelijk geplaatst door Vircon
Hey Veronique,
Ik heb een FlexDDS en ik heb exact hetzelfde probleem. Sinds ik de server heb is ie al meerdere malen down gegaan, of iig slecht bereikbaar. Iedere keer komen ze met dezelfde lulsmoes dat 'er problemen waren met de nameserver'. De laatste paar keren wordt er niet eens meer gereageerd op mijn mailtjes. Een stelletje aso's zijn het.
Vandaag ligt mijn server er ook al de hele dag uit. Mooi klote maar die klootzakken doen er gewoon niks mee. Ik denk dat ik ze binnenkort persoonlijk een bezoekje ga brengen want hoe zij met hun klanten omgaan is gewoon asociaal. Ze pakken je geld en doen verder niks voor je. Ik baal ook vreselijk dat ik een jaar vooruit heb betaald. En wat kun je er aan doen? Terugkrijgen doe je het toch niet...
Ik ben echt des duivels!!
Oorspronkelijk geplaatst door Veroniqe
@ Phlexus:
wel knap, een oplossing wordt je aangereikt: Stuur een PM naar DiedX. Ik heb nog niets van je gezien. Niet mooi dat je des duivels bent, maar ik heb nog niet het idee dat je alles eruit hebt gehaald.
@ Phlexus & Veronique: wat zijn jullie VPS-nummers? Ik ga dan even kijken.
@ Mikey: Thnx!
Ik ben nog niet des duivels, maar echt leuk vind ik me servertje niet meer, als ik dit had geweten...Oorspronkelijk geplaatst door DiedX
Afgelopen maandag had ik 17 minuten aan de telefoon gehangen (JA 17 minuten) en zeiden ze dat er meteen iemand op hadden gezet om dit probleem nou eindelijk is op telossen, hij vertelde me dat ik geduld moest hebben. En een uur later krijg een mailtje, want hij moest nog wat informatie weten, mailtje terug gestuurd. Ik had weer een beetje hoop. Maarja ik hoorde weer niks, volgende de dag een mailtje gestuurd, hoe het ermee staat, maar geen antwoord tis nu al weer bijna een week geleden.
Eerlijk doe ik er nu niet veel meer mee, heeft toch geen zin, maar dat is eigenlijk niet de bedoeling als ik een server bestel.
Ik ben VPS 4504 en messchien kan jij me helpen, wie weet, messchien komt dit ooit nog goed.......![]()
Ik heb gelukkig maar 6 maanden vooruit betaald, maarja het blijft balen.....Oorspronkelijk geplaatst door Phlexus
Ok,
Ik heb opdracht gegeven tot het migreren naar een andere hardwarenode. Wellicht dat dat iets biedt. Verder heb ik 'm in prive-monitoring gezet om te bekijken wat de downtime is. Mocht dit probleem niet opgelost worden dan zullen we overgaan tot het terugstorten van geld.
Wat betekend het migreren naar een andere hardwarenode?
Krijg ik dan een andere server?
De server zal de komende week niet echt down gaan (hoop ik), ik draai er nu niet veel meer op, ben wel bezig met wat nieuws, nieuwe website etc, wat ik kan draaien, hij was vorige keer zo gecrashed dat er gegevens waren verloren :/. Ik hoop echt dat alles goed gaat als ik alles af heb en dat ik met een goede start overnieuw kan beginnen.
Kan ik ook iets van een tegemoetkoming krijgen voor de tijd dat ie niet goed draaid, al 1,5 maand?
Oja kom er net achter dat is gecrashed, geen remote desktop, geen webiste niks.
Laatst gewijzigd door Veroniqe; 11/03/06 om 15:51.
Dan verplaatsen ze de virtuele server die je hebt naar een andere machine, een machine met meer capaciteit e.d. waarschijnlijk, de machine waar je server nu op draait zal waarschijnlijk enigzins zwaar belast zijn. Een verhuizing naar andere hardware kan dan helpen, een server waar minder virtuele servers op zitten.Oorspronkelijk geplaatst door Veroniqe
Brengt meestal een aantal minuten downtime mee.
Sterkte!
Ken de problemen met flex...
DankjeOorspronkelijk geplaatst door Alerd
. De server is nu off en ik hoop maar dat het is omdat ze nu er mee bezig zijn, en als ze daar mee bezig zijn, hadden ze wel ff een mailtje mogen sturen, van over 5 minuten zal je server even tijdelijk uit gaan ofzo.
Laatst gewijzigd door Veroniqe; 11/03/06 om 16:02.
Ik hoop het voor je.Oorspronkelijk geplaatst door Veroniqe
Kun je volgens mij straks ook nazien in virtuozo. (pin me er echter niet op vast)
Virtuozo heb ik volgensmij niet. Als mijn servertje verhuisd, krijg ik dan ook een andere ip?
nee zelfde ip.