Heeft iemand meer informatie over de storing op het AS34286 - InterNetworx netwerk ? Sites komen up en dan weer down. Op hun site staan geen stroringsmeldingen ?
Likes: 0

Heeft iemand meer informatie over de storing op het AS34286 - InterNetworx netwerk ? Sites komen up en dan weer down. Op hun site staan geen stroringsmeldingen ?

Hier lijkt alles correct te werken binnen hun netwerk, heb je ze al proberen te bellen?
Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.

Ben geen rechstreekse klant bij hen. Maar het is ondertussen opgelost. Problemen waren er tussen 21:15 en 22:10.Oorspronkelijk geplaatst door Mark17
25-02-06: Vanavond rond 10:00 had ons netwerk problemen. Packetloss en af en toe uitval was het gevolg een worm. Er zijn nu extra filters op onze routers gezet om dit in de toekomst te voorkomen. Onze excuses voor het ongemak.
http://ping.exsilia.net/cgi-bin/smok...21=Generate%21
Problemen met de coreswitch als ik het goed heb gezien
Nee geen problemen met coreswitch, de reden staat op onze website, probleem is vrijwel direct opgelost, dus op deze topic kan een slotje.

Was blijkbaar niet helemaal hersteld want vandaag was er weer een outage van 40 minuten (nog geen reden op de site).Oorspronkelijk geplaatst door RikkiLake
Kijk maar op smokepings...een paar uur down![]()