-
Eerst dachten we weer aan een stroomstoring, toen bleken de servers nog te draaien. Toen dachten we dus aan een probleem met de switch, maar toen bleek vanuit het buitenland de servers wel bereikbaar te zijn. Meteen contact opgenomen met Neoworld Ltd en die namen contact op met InstantXS, die het meteen zijn gaan onderzoeken. Best snel, voor laat op de zondagavond.
-
Neoworld en InstantXS zijn samen spoedig erin geslaagd om het probleem op te lossen.
Neoworld heeft redundante routers en twee InstantXS aansluitingen, ieder op een eigen router. Een verbinding word gebruikt voor peering verkeer van InstantXS terwijl over de andere verbinding de Transit partijen van InstantXS gerouteerd worden.
Om een nog onverklaarbare reden vielen beiden connecties weg, zonder dat de BGP sessies verloren gingen. Dus voor beide routers waren de verbindingen gewoon online.
Zodra de InstantXS transit verbinding offline gehaald werd, was alles in orde,
zodra de transit lijn weer aangezet werd, vielen zowel de peering als transit connecties naar Instantxs uit.
Na wat wijzigingen in configuraties, was alles weer stabiel.
Voor een groot deel van de wereld was Neoworld netwerk dus gewoon online, maar het deel dat door InstantXS ging, zoals diverse NL peers, was onbereikbaar.
Onze excuses voor het ongemak.