Inmiddels wel: http://www.nu.nl/internet/2451236/be...dt-hinder.html
Afdrukvoorbeeld
Inmiddels wel: http://www.nu.nl/internet/2451236/be...dt-hinder.html
Ook Rabo geeft het aan onder : Notificatie systeem
All Banks 20-02-2011 16:14 03:10 20-02-2011 19:24 No Yes
Ja, Rabobank is nog steeds offline! Wat duurt dat verschrikkelijk lang zeg..
Jep, ik las het net. Daarnaast werkt https://bankieren.rabobank.nl/klanten/ wel voor iedereen:)
http://www.nu.nl/internet/2451763/no...-rabobank.html
Is dat niet gewoon een Jip en Janneke omschrijving van een DNS update? Vraag me toch af wat er precies is misgegaan. Balen dat internetbankieren het steeds niet deed / doet.Citaat:
"Het technische probleem is opgelost, maar het duurt een tijdje voordat dat bij alle providers merkbaar is. Een deel van de klanten kan inderdaad weer inloggen. Maar nog niet iedereen. We zijn met de betreffende providers in gesprek."
Wellicht dat de titel moet worden aangepast? De ING zit hier in een slachtofferrol. De storing op iDEAL was landelijk vanwege weer een storing bij de Rabobank. Als er dan een bank in de topictitel moet staan, dan is het die van de Rabobank.
Hebben meer mensen last van vertraagde betalingen vandaag? iDeal bij ING en issuer heeft ABN Amro
Hij blijft hier steken op: 001 - Betalingsverzoek juist verwerkt
Edit: nevermind. Hij is er nu wel doorgeschoten. Excuses ik dacht dat het wellicht te maken nog zou hebben met de storing, gezien het normaal wel altijd direct gaat.
Was vanochtend idd weer raak:
Inmiddels de 135ste keer dat een klant anders moet betalen. :(HTML Code:receiving from ssl://ideal.secure-ing.com:443/ideal/iDeal: HTTP/1.1 200 OK
Date: Wed, 23 Feb 2011 08:10:17 GMT
Server: Apache-Coyote/1.1
RC: DEC_SYS
PT: 4235
Content-Type: text/xml;charset=utf-8
Content-Length: 514
Connection: close
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<ErrorRes xmlns="http://www.idealdesk.com/Message" version="1.1.0">
<createDateTimeStamp>2011-02-23T08:10:21.621Z</createDateTimeStamp>
<Error>
<errorCode>SO1000</errorCode>
<errorMessage>Failure in system</errorMessage>
<errorDetail>System generating error: acquirer</errorDetail>
<consumerMessage>Betalen met iDEAL is nu niet mogelijk. Probeer het later nogmaals of betaal op een andere manier.</consumerMessage>
</Error>
</ErrorRes>
Citaat:
cat thinmpi.log |grep "Failure in system" |wc
135 405 7524
Ah dus toch. Heb gelukkig geen last van failures gehad..