Laat grafix lekker regelen wat ze moeten, de stroom feeds.... en er voor zorgen dat het goed blijft. Fix anders een stagiair die op en neer rijdt. Desnoods stuur je hem met 100 euro door de mcdrive ;)
Dan ben je er schijnbaar geweest, maar is je dus niet opgevallen dat van de 3 airco's in die ruimte er maar 1 draait. Die ene krijgt de huidige racks prima gekoeld. Kun je nagaan als die ruimte helemaal vol staat en 3 airco's draaien hoe zo'n vrieskist het wordt. :D.
Wij vinden het heel spijtig van de gang van zaken, maar wij hebben nogsteeds vertrouwen in GrafiX om hetgeen op te lossen, gezien het sowieso moeilijk is om te upgraden op een draaiende cq. bestaande infrastructuur. Natuurlijk zijn er verkeerde beslissingen gemaakt, maar van fouten leer je ook. We verwachten dat na vannacht en de vervanging van de UPS alles zal oplossen.
Als alles een aantal maanden draait zonder problemen dan kraait er niemand meer naar, mocht iemand zich altijd nog uitgedaagd vinden om een gesprekje hierover aan te gaan met me, ik ben de hele nacht aanwezig in het datacenter.
Tip: We hebben een keer zo'n aktie meegemaakt bij Concepts (stroom eraf, nieuwe installatie erin). Toen was er een BBQ, tapje, hapjes en een drankje. Was weliswaar in de avonduren maar goed: Er was iets geregeld.
Maar goed, vannacht dus maar weer eens aan de slag.. We hadden deze week al een druk nachtschema en dan 2 storingen erbij en werkzaamheden. En de klanten uiteraard die overdag aan de lijn hangen met "gezeur" dat ze in hun statistieken zien dat hun domeintje van de bridgeclub de afgelopen dagen wat vaker offline is geweest dan normaal.
Soms...
Ik ben het eens met phreak-, er wordt prima gewerkt, en oplossingen worden er geboden.
Overigens vraag ik me af of het zo moeilijk is om Capelle te spellen, want dit is nu al het 2e topic met Cappele ...
Het is toch echt Capelle ad IJssel :)
Wat de heren boven mij zeggen ^^
Het valt voor Grafix ook zwaar, ze hebben ook klanten waaraan ze zich moeten verantwoorden over de gang van zaken. Al met al doen ze hun best, en meer kunnen ze ook niet doen.
Als we allemaal duimen dat het vanavond lukt, gaat het zeker goed komen :)
De servers van CCC hosting doen er 29 minuten over om af te sluiten, dus hebben ze een minuutje over (gewoon, voor de zekerheid enzo ;))
Aan alle heren (en dames) die vanavond weer 'problemen' gaan krijgen, succes! En sluit je servers netjes af, scheelt je weer HDD's en fs-check en weet ik het wat allemaal ;)
Ik heb de cron scheel gelezen, excuus. :D
Inderdaad succes iedereen, heb er vorige week maandag ook een server geplaatst.