Bij InterConnect ligt de switch voor alle colo en rackspace klanten eruit. Is hier iemand met multiple switch connect en/of die wel verbinding heeft?
Downtime nu is 1.20u
Likes: 0
Bij InterConnect ligt de switch voor alle colo en rackspace klanten eruit. Is hier iemand met multiple switch connect en/of die wel verbinding heeft?
Downtime nu is 1.20u

Ook ons rack ligt eruit. (Eerste datacenter, laatste rij).
Volgens InterConnect gaat het om de CORE-switch die niet meer wilde opstarten. Afwachten dus....
Hier ook alles wat van ons in interconnect staat down.
Ze zouden een kwartier geleden bezig zijn een Technews op te stellen, maar heb nog niks gezien.
Ze vertelde mij wel dat ze hardware aan het vervangen zijn.
Hier is niets down, werkt gewoon..
Technews van Interconnect:
Beschrijving
Omstreeks 8:20h vanochtend is een van de core switches down gegaan. Als gevolg hiervan hebben klanten die enkel op deze switch (zone 1) zijn aangesloten geen verbinding met ons core netwerk. Klanten die aangesloten zijn op een andere switch en/of met Multiple Switch Connect ondervinden geen hinder van deze storing.
Het management blade van de switch wordt momenteel vervangen. Hierna zal de configuratie gerestored worden. Naar verwachting zal dit omstreeks 10h afgerond zijn, waarna de desbetreffende verbindingen automatisch weer up zullen komen.
Status
Lopend, naar verwachting tot ca. 10h.
Betrokken dienst
colocated servers en enkele racks die (enkel) aangesloten zijn op switch JA zone 1
Begintijd storing
3 juni 8:20
Eindtijd storing
3 juni 10:00 (verwachting)

Hier zojuist alles weer online!
Hier ook
Nu net? Hier helaas nog niet.
Loopt hier ook, maar nog niet helemaal soepeltjes...
Het is inmiddels wel weer online maar met de nodige packetloss:
150 packets transmitted, 133 received, 11% packet loss, time 149014ms
Hier geen problemen gehad gelukkig![]()