ok cool :) dan is die switch tenminste niet kapot.
Ik ga nog een rebootje proberen.
Afdrukvoorbeeld
Heb gebeld, gevraagd om verklaring. Helpdeskmederwerker snapte even niet waarover ik het had. 16 uur down? *typtyp* etc. Hij zou het morgen aankaarten. MORGEN?! binnen nu en een half uur! Nee kon niet iedereen was weg etc... en dr was een nieuwsbrief vanmiddag verzonden. Nou ik heb niets gezien? Iemand?
Heb 5 minuten geleden, nog een keer gebeld. Mij werd gemeld, dat ze er nog steeds mee bezig waren. Nogmaals m'n telefoonnr achtergelaten. maar weer eff wachten...................................
Ik was tot voor kort vrij te vreden van Kdiss, maar wat er vandaag gebeurd is heeft de emmer doen overlopen.
Mijn brieven voor opzegging met onmiddelijke ingang liggen klaar en worden morgen aangetekend verstuurd.
In SLA staat bij mij duidelijk aangegeven dat service niet langer dan 8uur mag onderbroken worden, anders kan de opdrachtgever de overeenkomst verbreken.
Denk dat dit voor het merendeel van ons het geval is.
Op een doordeweekse dag, heel de dag offline omdat je provider gaat verhuizen. Als het nou een storing was.. kon ik er nog bij.. maar niet als je provider gaat verhuizen. Wat nou als je bedrijf afhankelijk is van die server? wat moet je dan? dan ben je toch mooi de lul en kun je de toko de hele dag sluiten.
En als je klanten bellen? Ja onze dedicated server is aan het verhuizen ^^. Dat ze een storing hebben kun je niet zeggen want dat is niet waar, en als je egt dat je provider aan het verhuizen is klinkt dat ook een beetje achterlijk.. want dat is het ook.. op een doordeweekse dag nogwel.
Ik wens iedereen die een dedicated server heeft bij deze isp in ieder geval veel geluk.
dus voortaan moet ik naar een andere DC voor een upgrade,onderhoud, etc? waarom staat dit nergens vermeld dat het naar een andere DC is verhuist, ook niet op de kdiss.com site of in de nieuwsbrief?
ps. kan ik overigens ook een schadevergoeding claimen? aangezien mijn server meer dan 12uur down is gegaan en aantal klanten heb misgelopen, en een aantal klanten zijn weg gegaan
Het lijkt mij dat je een schadevergoeding kan claimen ja. Aansprakelijkheid en verlies. Beiden lijken mij aannemelijk te maken.
Wel erg jammer. Ik ken Kdiss zelf niet, maar na bovenstaande verhalen wordt je er niet vrolijk van.
We wachten af wat we morgen te horen krijgen, mocht iemand meer weten, posten!
maar ik wil niet wachten tot morgen!
Eis gewoon dat ze het deze nacht oplossen!
nu 23,5 uur offline! ->|
Dit heb ik al vaker met ze meegemaakt hoor..
Wat ik persoonlijk denk is dat bij het verhuizen van je server de harddisks gecrasht zijn, ik wil je niet ontmoedigen hoor. Heb het helaas eerder meegemaakt.
Overigens wel raar dat ze nog niks van zich hebben laten horen!